App Store Google Play

"Дніпроавіа" хоче купити держпакет МАУ

10.12.2010 16:57
Авіакомпанія "Днипроавіа" (Дніпропетровськ) готова купити 61,58% акцій авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (Київ) за 516,841 млн. гривен. Про це йдеться у відкритому листі авіакомпанії голові Фонду державного майна Олександру Рябченку, - повідомляють "Українські новини".

"Ми готові заплатити за пакет акцій авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" 516 841 000 гривень (еквівалент 65 млн. доларів) і вважаємо це справедливою ринковою ціною", - сказано в ньому.

Згідно з текстом листа "Дніпроавіа" має можливість не лише купити цей пакет акцій, але і готова залучити необхідний капітал для оновлення повітряного парку і здійснення інших необхідних заходів для поліпшення виробничо-економічних показників МАУ.

В той же час компанія вважає єдиною можливістю отримання справедливої ринкової ціни за пакет акцій МАУ застосування конкурентного способу його продажу.

"Вважаємо за доцільне при приватизації державного пакету акцій авіакомпанії МАУ застосувати такий спосіб продажу пакету акцій, як проведення конкурсу з використанням відкритості пропозиції ціни за принципом аукціону", - сказано в листі.

На думку "Дніпроавіа" це дозволить державі отримати максимально справедливу ринкову ціну за пакет акцій. У зв'язку з цим авіакомпанія просить Рябченка видати відповідний наказ.

Як повідомлялося раніше, ФДМ вибрав оцінювачем 61,6% МАУ компанію "Українська експертна група" (Київ).
Рябченко назвав мінімально допустимою ціною приватизації державного пакету акцій МАУ 250 млн. грн. Він також розраховує, що держпакет акцій МАУ може бути проданий ще в 2010 році.

Довідка: 22,52% МАУ належить UIA Beteiligungsgesellschaft mbH (Австрія) і 9,93% - Європейському банку реконструкції і розвитку, ЄБРР має намір вийти із складу акціонерів авіакомпанії до 2011. МАУ - одна з найбільших українських авіакомпаній, заснована в 1992 році, флот авіакомпанії складається з 19 літаків Boeing : 18 пасажирських і 1 вантажного.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...