App Store Google Play

"Дніпроавіа" хоче купити держпакет МАУ

10.12.2010 16:57
Авіакомпанія "Днипроавіа" (Дніпропетровськ) готова купити 61,58% акцій авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (Київ) за 516,841 млн. гривен. Про це йдеться у відкритому листі авіакомпанії голові Фонду державного майна Олександру Рябченку, - повідомляють "Українські новини".

"Ми готові заплатити за пакет акцій авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" 516 841 000 гривень (еквівалент 65 млн. доларів) і вважаємо це справедливою ринковою ціною", - сказано в ньому.

Згідно з текстом листа "Дніпроавіа" має можливість не лише купити цей пакет акцій, але і готова залучити необхідний капітал для оновлення повітряного парку і здійснення інших необхідних заходів для поліпшення виробничо-економічних показників МАУ.

В той же час компанія вважає єдиною можливістю отримання справедливої ринкової ціни за пакет акцій МАУ застосування конкурентного способу його продажу.

"Вважаємо за доцільне при приватизації державного пакету акцій авіакомпанії МАУ застосувати такий спосіб продажу пакету акцій, як проведення конкурсу з використанням відкритості пропозиції ціни за принципом аукціону", - сказано в листі.

На думку "Дніпроавіа" це дозволить державі отримати максимально справедливу ринкову ціну за пакет акцій. У зв'язку з цим авіакомпанія просить Рябченка видати відповідний наказ.

Як повідомлялося раніше, ФДМ вибрав оцінювачем 61,6% МАУ компанію "Українська експертна група" (Київ).
Рябченко назвав мінімально допустимою ціною приватизації державного пакету акцій МАУ 250 млн. грн. Він також розраховує, що держпакет акцій МАУ може бути проданий ще в 2010 році.

Довідка: 22,52% МАУ належить UIA Beteiligungsgesellschaft mbH (Австрія) і 9,93% - Європейському банку реконструкції і розвитку, ЄБРР має намір вийти із складу акціонерів авіакомпанії до 2011. МАУ - одна з найбільших українських авіакомпаній, заснована в 1992 році, флот авіакомпанії складається з 19 літаків Boeing : 18 пасажирських і 1 вантажного.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...