App Store Google Play

"Дніпроавіа" хоче купити держпакет МАУ

10.12.2010 16:57
Авіакомпанія "Днипроавіа" (Дніпропетровськ) готова купити 61,58% акцій авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (Київ) за 516,841 млн. гривен. Про це йдеться у відкритому листі авіакомпанії голові Фонду державного майна Олександру Рябченку, - повідомляють "Українські новини".

"Ми готові заплатити за пакет акцій авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" 516 841 000 гривень (еквівалент 65 млн. доларів) і вважаємо це справедливою ринковою ціною", - сказано в ньому.

Згідно з текстом листа "Дніпроавіа" має можливість не лише купити цей пакет акцій, але і готова залучити необхідний капітал для оновлення повітряного парку і здійснення інших необхідних заходів для поліпшення виробничо-економічних показників МАУ.

В той же час компанія вважає єдиною можливістю отримання справедливої ринкової ціни за пакет акцій МАУ застосування конкурентного способу його продажу.

"Вважаємо за доцільне при приватизації державного пакету акцій авіакомпанії МАУ застосувати такий спосіб продажу пакету акцій, як проведення конкурсу з використанням відкритості пропозиції ціни за принципом аукціону", - сказано в листі.

На думку "Дніпроавіа" це дозволить державі отримати максимально справедливу ринкову ціну за пакет акцій. У зв'язку з цим авіакомпанія просить Рябченка видати відповідний наказ.

Як повідомлялося раніше, ФДМ вибрав оцінювачем 61,6% МАУ компанію "Українська експертна група" (Київ).
Рябченко назвав мінімально допустимою ціною приватизації державного пакету акцій МАУ 250 млн. грн. Він також розраховує, що держпакет акцій МАУ може бути проданий ще в 2010 році.

Довідка: 22,52% МАУ належить UIA Beteiligungsgesellschaft mbH (Австрія) і 9,93% - Європейському банку реконструкції і розвитку, ЄБРР має намір вийти із складу акціонерів авіакомпанії до 2011. МАУ - одна з найбільших українських авіакомпаній, заснована в 1992 році, флот авіакомпанії складається з 19 літаків Boeing : 18 пасажирських і 1 вантажного.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...