App Store Google Play

У Краснова земля горить під ногами

09.12.2010 11:58
Відтоді, як Загід Геннадійович Краснов - лідер ГО "Громадська Сила" та один з претендентів на посаду міського голови Дніпропетровська  на останніх виборах - перестав бути впливовою фігурою, земля - чи не основний ресурс колишнього депутата, завдяки якому він став відомим у місті, буквально вислизає у нього з рук.

Як ми вже повідомляли, на одній з сесій міськради 6 скликання депутати вже скасували кілька рішень ради попереднього скликання стосовно відведення близьким до Краснова  структурам земельних ділянок.

Схоже, що зупинятися до досягнутому більшість в міськраді не збирається. Цього разу "під роздачу" попала "перлина" колекції Краснова - незаконно побудований в прибережній зоні розважальний клуб "Ріо".

Нагадаємо, що в самий розпал мерських  перегонів - 27 серпня 2010 року - "головний опозиціонер" Дніпропетровська Заід Краснов якимось дивом зміг заручитися підтримкою депутатів і отримати дозвіл на придбання земельної ділянки по вул. Набережній Леніна - вул. Юліуша Словацького "по фактичному розміщенню підприємства громадського харчування". Можливо, депутатів ввело в оману саме формулювання, адже звичайною їдальнею один  найдорожчих клубів міста назвати важко.

За місяць по голосуванню виконуючий обов'язки прокурора Бабушкінського району подав протест на ці дії депутатів, адже згадана земельна ділянка розташована у природоохоронній зоні річки Дніпро, включаючи прибережну захисну смугу. А ці земельні об'єкти, за Земельним кодексом, не можуть бути у приватній власності.

Зазвичай депутати ігнорують протести прокуратури, однак цього разу сталося інакше.

Коментуючи проект рішення, Іван Куліченко пояснив, що гроші за продаж ділянки на рахунки міста досі не надійшли, фінансовий рік добігає кінця, тож він не бачить причин не задовольнити протест прокурора.

Таким чином, міський голова, вочевидь, натякнув, що законність у Дніпропетровську дотримується виключно в разі, якщо від того, то закон порушив, не надходять кошти у визначений термін. А Загіду Геннадійовичу тепер доведеться сплачувати за свою "їдальню" оренду в міську скарбницю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...