App Store Google Play

Дорожчає все, крім яєць

09.12.2010 15:31

В листопаді обласне управління Держкомстату зафіксувало підвищенні цін на товари та послуги загалом на 3,9%. Це відбулося завдяки подорожчанню продуктів рослинництва на 8,1%, зокрема овочів - на 16,3%, борошняних та олії - на 5,1%.

Незначно (на 1,4%) піднялись ціни на продукти тваринництва за рахунок збільшення вартості молочних продуктів (на 8,6%) та птиці (на 3,6%). Разом з тим дещо подешевшали яйця (на 1,1%) та мед (на 0,9%).

У листопаді 2010 ціни у порівнянні з минулорічними підвищились у цілому на 14,2%, у тому числі на продукти рослинництва - на 43,2%, тваринництва - на 2,6%.Подорожчали в магазинах та на рнках області і алкогольні та безалкогольні напої та тютюнові вироби.

Дорожче стало також взутися та одягнутися, а житлово-комунальні послуги подорожчали аж на 4,1%.

Зростання цін на транспорт у цілому становило 0,8%. При цьому, бензин подорожчав на 1,3%, послуги автодорожнього пасажирського транспорту - на 0,6%.

Виросли ціни і на дошкільну та шкільну освіту: якщо у попередні місяці ці послуги поступово дешевшали, то у листопаді в управлінні статистики зафіксували збільшення цін на 14,1%.

За оцінками експертів, незначне підвищення цін є лише початком: у грудні цінирізко підуть вгору. Адже не за горами - новорічні свята, а в цей період внаслідок збільшення попиту  продавці традиційно накручують ціни вгору.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...