App Store Google Play

У міськради Дніпропетровська – універсальні й вічні програми

08.12.2010 10:33
На чергові четвертій міської ради Дніпропетровська шостого скликання, яка проходить наступного дня після свята місцевого самоврядування, депутати зібралися вирішити низку нагальних питань, зокрема переглянути та продовжити на наступний рік дію більш ніж десяти міських цільових програм.

На думку дніпропетровських депутатів слід і надалі розвивати середнє та мале підприємництво - навіть попри всіляку підтримку міським головою нового Податкового кодексу та його обіцянок знищити у місті всі кіоски - та програму функціонування ринкових об'єктів.

Традиційними також залишаються програми із захисту прав споживачів, профілактики злочинності, реформування ЖКГ та молодіжного будівництва. У цих напрямках все настільки давно стало традиційним, що програми можна приймати одразу на весь термін повноважень ради - толку буде не більше.

Не забули депутати й про себе любимих - на порядку денному розширення програм інформатизації міської ради та програми збереження у належному стані будівель міської ради.

Крім власного програмування, депутати мають намір визначитися з балансоутримувачем готелю "Дніпропетровськ" та переглянути деякі свої прийняті раніше рішення.

Нарешті, будуть розглянуті й земельні питання. Таким чином міська рада припинить, врешті-решт порушувати конституційні права громадян та Закон про місцеве самоврядування, яким у статті 46 визначається, що земельні питання мають розглядатися сесією не рідше ніж раз на місяць.

Востаннє ж міські депутати голосувати за відведення та приватизацію земельних ділянок лише у вересні. З тих пір у профільних управліннях та комісіях тривав переділ влади, наслідки якого стануть зрозумілі сьогодні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...