App Store Google Play

Українцям не лишилося, що заощаджувати. Або ж вони не вірять банкам

07.12.2010 11:08
Усього лише 11% населення має ощадний депозит у банку.

Про це свідчать дані компанії InMind, що провела дослідження "Фінансова грамотність і поінформованість в Україні. Факти та висновки".

На думку фахівців компанії, той факт, що лише 11% населення має ощадний депозит у банку, може свідчити про те, що українцям нема із чого робити заощадження.

Втім, експерти відзначають у дослідженні, - це також може бути свідченням непоінформованості про банківську систему взагалі або можливо про низький рівень довіри до банків.

Відповідно до дослідження, 77% українців стверджують, що взагалі не мають боргів, а 19% визнали наявність заборгованості. Більшість із тих, хто взяв кредит, відзначають, що на платежі по кредиту витрачають від 20% до 30% свого доходу.

Загальнонаціональне опитування з питань фінансової грамотності, поінформованості й використання фінансових послуг, а також суспільної поінформованості про права споживачів фінансових послуг та їхнього захисту проводилося в період з 24 вересня по 5 жовтня 2010 р.

Інтерв'ю за методикою "віч-на-віч" було проведено з 2014 респондентами дорослого віку (20-60 років). Усього було задано 64 питання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...