App Store Google Play

Українцям не лишилося, що заощаджувати. Або ж вони не вірять банкам

07.12.2010 11:08
Усього лише 11% населення має ощадний депозит у банку.

Про це свідчать дані компанії InMind, що провела дослідження "Фінансова грамотність і поінформованість в Україні. Факти та висновки".

На думку фахівців компанії, той факт, що лише 11% населення має ощадний депозит у банку, може свідчити про те, що українцям нема із чого робити заощадження.

Втім, експерти відзначають у дослідженні, - це також може бути свідченням непоінформованості про банківську систему взагалі або можливо про низький рівень довіри до банків.

Відповідно до дослідження, 77% українців стверджують, що взагалі не мають боргів, а 19% визнали наявність заборгованості. Більшість із тих, хто взяв кредит, відзначають, що на платежі по кредиту витрачають від 20% до 30% свого доходу.

Загальнонаціональне опитування з питань фінансової грамотності, поінформованості й використання фінансових послуг, а також суспільної поінформованості про права споживачів фінансових послуг та їхнього захисту проводилося в період з 24 вересня по 5 жовтня 2010 р.

Інтерв'ю за методикою "віч-на-віч" було проведено з 2014 респондентами дорослого віку (20-60 років). Усього було задано 64 питання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...