App Store Google Play

Українцям не лишилося, що заощаджувати. Або ж вони не вірять банкам

07.12.2010 11:08
Усього лише 11% населення має ощадний депозит у банку.

Про це свідчать дані компанії InMind, що провела дослідження "Фінансова грамотність і поінформованість в Україні. Факти та висновки".

На думку фахівців компанії, той факт, що лише 11% населення має ощадний депозит у банку, може свідчити про те, що українцям нема із чого робити заощадження.

Втім, експерти відзначають у дослідженні, - це також може бути свідченням непоінформованості про банківську систему взагалі або можливо про низький рівень довіри до банків.

Відповідно до дослідження, 77% українців стверджують, що взагалі не мають боргів, а 19% визнали наявність заборгованості. Більшість із тих, хто взяв кредит, відзначають, що на платежі по кредиту витрачають від 20% до 30% свого доходу.

Загальнонаціональне опитування з питань фінансової грамотності, поінформованості й використання фінансових послуг, а також суспільної поінформованості про права споживачів фінансових послуг та їхнього захисту проводилося в період з 24 вересня по 5 жовтня 2010 р.

Інтерв'ю за методикою "віч-на-віч" було проведено з 2014 респондентами дорослого віку (20-60 років). Усього було задано 64 питання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...