App Store Google Play

На Дніпропетровщині прийомна мати катувала дитину

07.12.2010 11:33
У с.Заплавка Дніпропетровської області прийомна мати знущалася над шестирічною дівчинкою, доки односельці не звернулися до правоохоронних органів.

Жінка била дівчинку, змушувала тримати ноги в окропі, а співробітники служби у справах неповнолітніх місцевої адміністрації заявляли, що прийомна мати зі своїми обов'язками справляється.

Дитина ледь не стала інвалідом. Причини такої люті до дитини не відомі. Але наслідки щоразу тяжчі. Дівчинка приходила до школи вся в синцях і подряпинах. Коли педагоги запитали прийомну матір дівчинки, що трапилось, жінка пояснила - неслухняна дитина впала із сараю. Дівчинка зізналася: мама била її головою об двері за те, що після школи та зайшла в бібліотеку.

Григорій Войтенко - директор школи с.Заплавка каже: "Дитина недоїдає, в школі просить добавку. Вона розповідає, що мама її б'є. Привід різний - брудні руки, невиконане розпорядження, останній раз - за те, що в школі з'їла лишній шматочок хліба".

Тетяна Хрущ - класний керівник, розповідає, що дівчинка завжди брудна. Коли написала зауваження в щоденнику, щоб помили дівчинці голову, мати постригла її налисо.

Учителі твердять, неодноразово намагалися поговорити із прийомною мамою. Жінка переконувала - дитина недорозвинена і неслухняна. Проте педагоги кажуть, у школі дівчинка дисциплінована та встигає краще за інших у класі. Терпець учителів урвався, коли дівчинка прийшла до школи з опіками на ногах і розповіла - щоби покарати, мати змушувала її опускати ноги в окріп. Коли вчителі звернулися до міліції, з'ясувалося, свідками знущань на дитиною був чи не кожен житель села. Люди розповіли, як дитину змушували у зимовому одязі стояти на городі у найбільшу спеку, бігти за автомобілем.

Прийомна мати знущання над дівчинкою заперечує. Виснажений вигляд жінка пояснює хронічною хворобою органів травлення, синці, забиття та подряпини - некерованим характером, через погану спадковість. А свідчення сусідів - заздрістю.

Співробітники служби у справах неповнолітніх місцевої адміністрації кажуть, прийомна мати зі своїми обов'язками справляється. В сім'ї для дітей, на їхню думку, створені ідеальні умови. Приводів забирати дитину не було.

Місцева прокуратура іншої думки. Експертиза підтвердила - ці травми сама собі дитина заподіяти не могла.

Нині правоохоронці перевірять ще й чиновників, які мали супроводжувати цю прийомну родину. Слідчі кажуть, клопотатимуть перед судом про вилучення дітей з родини. Проте вирішити це може лише суд.

tsn.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...