App Store Google Play

У Дніпропетровську орудує київська колекторська компанія

03.12.2010 08:29
ЖЕК Кіровського району Дніпропетровська намагається стягувати борги у мешканців через колекторську компанію. Про це 2 грудня під час прес-конференції в ДВ Інституту ім. Горшеніна повідомив координатор ГРАДу Василь Сухов.

Володимир Волнянський, що мешкає по вулиці Свердлова, звернувся до ГРАДу із листом від ТОВ «Колекторська компанія «Служба стягування заборгованостей», на печатці якої значиться м. Київ. Фірма вимагає від громадянина сплатити борг у понад 1400 грн, і погрожує, що в разі несплати сума боргу зростатиме. Після вивчення ситуації Василь Сухов з'ясував, що подібні листи отримали ще з десяток мешканців того ж будинку.

Координатор ГРАДу наголошує, що діяльність колекторської компанії є незаконною: «Житловий кодекс та закон «Про житлово-комунальні послуги» зазначають, що всі конфлікти з приводу сплати послуг ЖКГ мають вирішуватися виключно в суді. З'ясовувати, чи існує борг, повинен тільки суд. Подібні дії не входять в компетенцію колекторської компанії». Якщо наявність заборгованості не доведена судом, то стягування боргу є незаконним.

Василь Сухов також повідомив, що Володимир Волнянський підготував позов проти ЖЕКу про визнання нечинним правочину між ЖЕКом та колекторською компанією.

Як відомо, у вересні міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко заявив, що борги у населення треба «вибивати», в тому числі через колекторські компанії.

Координатор ГРАДу Андрій Денисенко під час прес-конференції 2 грудня заявив про неприпустимість таких методів. «Перш ніж стягувати борги, людей треба нагодувати», - заявив Денисенко. Він наголосив, що влада звітує про повернення роботи підприємств на докризовий рівень, але зарплатні працівників до цього рівня не збільшилися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...