App Store Google Play

За хабар начальник управління економіки отримає до 10 років

02.12.2010 18:42

2 грудня прокуратурою Дніпропетровської області закінчено досудове слідство у кримінальній справі, порушеній проти начальника управління економіки однієї з райдержадміністрації області за ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Держслужбовець обвинувачується в одержанні 5 000 гривень хабара від директора приватного підприємства, яке займалося реконструкцією Коховської неповної середньої школи.

Слідство встановило, що начальник управління у травні поточного року здійснював огляд виконаних робіт з реконструкції неповної середньої школи під дитячий дошкільний заклад, які проводились приватним підприємством. Під час огляду оцінювався стан об'єкту та обсяг робіт, які необхідно виконати задля можливості включення школи в програму соціального розвитку району.

Але за внесення пропозиції щодо включення реконструкції зазначеного об'єкту у показники соціально-економічного розвитку району на 2010 рік з відповідним його держфінансуванням та за сприяння у позитивному вирішенні питання при проведенні тендеру на виконання будівельних робіт на користь ПП чиновник вимагав у директора приватного підприємства хабар у розмірі 5 000 гривень.

26 листопада начальнику управління економіки пред'явлено обвинувачення у одержанні хабара службовою особою, що займає відповідальне положення, поєднане з вимаганням.  Наразікримінальну справу направлено до суду для розгляду по суті.

Тепер держслужбовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...