App Store Google Play

ГРАД дав оцінку підготовки комунальних служб міста до зими

02.12.2010 14:35
Вперше за останні роки дніпропетровські комунальники впоралися із забезпеченням теплопостачання, але вкрай незадовільними лишаються подача гарячої води та прибирання доріг. Про це 2 грудня під час прес-конференції в ДФ Інституту ім. Горшеніна повідомили кординатори ГРАДу Андрій Денисенко та Василь Сухов.

Станом на 10 ранку прес-служба міського голови прозвітувала про роботи по очищенню міста від першого снігу: вийшло 37 одиниць техніки, використано 842 тонни суміші. За підрахунками ГРАДу, зважаючи на вантажопідйомність машин, кожна із них мала б здійснити по 15 рейсів за 4 години. «Це в чистому вигляді окозамилювання, приписки і реалізація корупційної схеми, про яку нам бадьоро, в стилі бравого солдата Швейка комунальники звітують буквально в прямому ефірі», - переконаний Андрій Денисенко. На припущення координатора ГРАДу, у такий спосіб можна відмити сотні тисяч гривень.

А от успіхи у царині забезпечення міста теплом Андрій Денисенко пояснює належним громадським контролем і тим, що підготовка до опалювального сезону припала на місцеві вибори: «Під шквалом критики громадських організацій, під пильним поглядом ЗМІ, журналістів і громадськості влада, підштовхувана виборчою кон'юнктурою, зробила над собою неможливі зусилля, і вперше за останні роки ми маємо задовільну ситуацію в теплопостачанні».

Попри вцілому задовільну роботу тепломереж, Андрій Денисенко відзначив, що в місті є кілька «холодних островів». Зокрема це 5 будинків по вулиці Молодогвардіській, що на ж/м «Південний», у яких тепло з'явилося із запізненням на 2 тижні. Як повідомив Василь Сухов немає тепла і на вул. Клари Цеткін у будинку №3: «Опалювати цей будинок повинен монтажний технікум. Але йому місто заборгувало гроші за газ, і тому технікум відмовляється подавати тепло в цей будинок. Є перспектива провести зиму з холодними батареями».

Невирішеною є і проблема перерахунку плати за отримане тепло. ГРАД отримав численні скарги на КП «Коменергосервіс», яке замість 10 днів, коли через теплу погоду не було опалення, вираховує з оплати за листопад тільки 6 днів.

Щодо централізованого постачання гарячої води, то проблеми існують на Тополі. За словами Василя Сухова, на Тополі-3 понад 20 будинків не мають гарячої води через порив труби, яку ще невідомо коли відремонтують.

Василь Сухов також зауважив про відсутність з боку влади повного комплексного звіту про підготовку до осіннь-зимового періоду, як це було в минулі роки. «Чи то вибори були винні, але у влади не дійшли руки, щоби звітувати населенню і громадськості про підготовку до зими. А це дуже і дуже важливо з точки зору контролю громадськості за владою», - наголосив координатор ГРАДу.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...