App Store Google Play

ГРАД дав оцінку підготовки комунальних служб міста до зими

02.12.2010 14:35
Вперше за останні роки дніпропетровські комунальники впоралися із забезпеченням теплопостачання, але вкрай незадовільними лишаються подача гарячої води та прибирання доріг. Про це 2 грудня під час прес-конференції в ДФ Інституту ім. Горшеніна повідомили кординатори ГРАДу Андрій Денисенко та Василь Сухов.

Станом на 10 ранку прес-служба міського голови прозвітувала про роботи по очищенню міста від першого снігу: вийшло 37 одиниць техніки, використано 842 тонни суміші. За підрахунками ГРАДу, зважаючи на вантажопідйомність машин, кожна із них мала б здійснити по 15 рейсів за 4 години. «Це в чистому вигляді окозамилювання, приписки і реалізація корупційної схеми, про яку нам бадьоро, в стилі бравого солдата Швейка комунальники звітують буквально в прямому ефірі», - переконаний Андрій Денисенко. На припущення координатора ГРАДу, у такий спосіб можна відмити сотні тисяч гривень.

А от успіхи у царині забезпечення міста теплом Андрій Денисенко пояснює належним громадським контролем і тим, що підготовка до опалювального сезону припала на місцеві вибори: «Під шквалом критики громадських організацій, під пильним поглядом ЗМІ, журналістів і громадськості влада, підштовхувана виборчою кон'юнктурою, зробила над собою неможливі зусилля, і вперше за останні роки ми маємо задовільну ситуацію в теплопостачанні».

Попри вцілому задовільну роботу тепломереж, Андрій Денисенко відзначив, що в місті є кілька «холодних островів». Зокрема це 5 будинків по вулиці Молодогвардіській, що на ж/м «Південний», у яких тепло з'явилося із запізненням на 2 тижні. Як повідомив Василь Сухов немає тепла і на вул. Клари Цеткін у будинку №3: «Опалювати цей будинок повинен монтажний технікум. Але йому місто заборгувало гроші за газ, і тому технікум відмовляється подавати тепло в цей будинок. Є перспектива провести зиму з холодними батареями».

Невирішеною є і проблема перерахунку плати за отримане тепло. ГРАД отримав численні скарги на КП «Коменергосервіс», яке замість 10 днів, коли через теплу погоду не було опалення, вираховує з оплати за листопад тільки 6 днів.

Щодо централізованого постачання гарячої води, то проблеми існують на Тополі. За словами Василя Сухова, на Тополі-3 понад 20 будинків не мають гарячої води через порив труби, яку ще невідомо коли відремонтують.

Василь Сухов також зауважив про відсутність з боку влади повного комплексного звіту про підготовку до осіннь-зимового періоду, як це було в минулі роки. «Чи то вибори були винні, але у влади не дійшли руки, щоби звітувати населенню і громадськості про підготовку до зими. А це дуже і дуже важливо з точки зору контролю громадськості за владою», - наголосив координатор ГРАДу.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...