App Store Google Play

ГРАД дав оцінку підготовки комунальних служб міста до зими

02.12.2010 14:35
Вперше за останні роки дніпропетровські комунальники впоралися із забезпеченням теплопостачання, але вкрай незадовільними лишаються подача гарячої води та прибирання доріг. Про це 2 грудня під час прес-конференції в ДФ Інституту ім. Горшеніна повідомили кординатори ГРАДу Андрій Денисенко та Василь Сухов.

Станом на 10 ранку прес-служба міського голови прозвітувала про роботи по очищенню міста від першого снігу: вийшло 37 одиниць техніки, використано 842 тонни суміші. За підрахунками ГРАДу, зважаючи на вантажопідйомність машин, кожна із них мала б здійснити по 15 рейсів за 4 години. «Це в чистому вигляді окозамилювання, приписки і реалізація корупційної схеми, про яку нам бадьоро, в стилі бравого солдата Швейка комунальники звітують буквально в прямому ефірі», - переконаний Андрій Денисенко. На припущення координатора ГРАДу, у такий спосіб можна відмити сотні тисяч гривень.

А от успіхи у царині забезпечення міста теплом Андрій Денисенко пояснює належним громадським контролем і тим, що підготовка до опалювального сезону припала на місцеві вибори: «Під шквалом критики громадських організацій, під пильним поглядом ЗМІ, журналістів і громадськості влада, підштовхувана виборчою кон'юнктурою, зробила над собою неможливі зусилля, і вперше за останні роки ми маємо задовільну ситуацію в теплопостачанні».

Попри вцілому задовільну роботу тепломереж, Андрій Денисенко відзначив, що в місті є кілька «холодних островів». Зокрема це 5 будинків по вулиці Молодогвардіській, що на ж/м «Південний», у яких тепло з'явилося із запізненням на 2 тижні. Як повідомив Василь Сухов немає тепла і на вул. Клари Цеткін у будинку №3: «Опалювати цей будинок повинен монтажний технікум. Але йому місто заборгувало гроші за газ, і тому технікум відмовляється подавати тепло в цей будинок. Є перспектива провести зиму з холодними батареями».

Невирішеною є і проблема перерахунку плати за отримане тепло. ГРАД отримав численні скарги на КП «Коменергосервіс», яке замість 10 днів, коли через теплу погоду не було опалення, вираховує з оплати за листопад тільки 6 днів.

Щодо централізованого постачання гарячої води, то проблеми існують на Тополі. За словами Василя Сухова, на Тополі-3 понад 20 будинків не мають гарячої води через порив труби, яку ще невідомо коли відремонтують.

Василь Сухов також зауважив про відсутність з боку влади повного комплексного звіту про підготовку до осіннь-зимового періоду, як це було в минулі роки. «Чи то вибори були винні, але у влади не дійшли руки, щоби звітувати населенню і громадськості про підготовку до зими. А це дуже і дуже важливо з точки зору контролю громадськості за владою», - наголосив координатор ГРАДу.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...