App Store Google Play

Дніпропетровськ відкриють для іноземних суден

02.12.2010 12:32
Міністерство транспорту та зв'язку працює над усуненням перешкод для заходу іноземних суден до головних водних магістралей країни, - повідомляє "Ліга Закон".

«Ми визначили перелік завдань, які потрібно виконати для того, щоб Дніпро та Дунай стали потужними артеріями для здійснення міжнародних перевезень», - підкреслив Міністр транспорту та зв'язку України Костянтин Єфименко під час наради з представниками галузі.

Згідно із визначеним завданнями фахівці Мінтрансзв'язку переглянуть існуючі тарифи, проведуть днопоглиблювальні роботи і ремонт шлюзів, а також спільно із представниками провідних судноплавних компаній розроблять зміни до відповідних нормативно-правових актів.

На виконання доручення Міністра Укрморрічфлотом буде здійснено калькуляцію усіх тарифних послуг, які встановлюються для суден, що ходять по річках, створено робочу групу з питань тарифного регулювання послуг річкових портів з перевантаження вантажів та проінспектовано сучасний стан шлюзів на Дніпрі.

Державне підприємство «Укрводшлях» підготує економічне обґрунтування та проектну документацію щодо проведення днопоглиблювальних робіт на відрізку Дніпродзержинськ-Дніпропетровськ річки Дніпро. Гарантована осадка на цьому відрізку повинна складати 3,65 м.

Спеціалісти Укрморрічфлоту спільно із представниками приватних судноплавних компаній Укррічфлот та Нібулон удосконалять проект Закону України «Про внутрішній водний транспорт», а також підготують необхідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про відкриття річкових портів для заходу іноземних невійськових суден». Нагадаємо, зараз до вітчизняних річкових портів судна під іноземним прапором можуть заходити лише на підставі одноразового тимчасового дозволу, виданого Укрморрічфлотом, що суттєво ускладнює розвиток судноплавства на внутрішніх водних шляхах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...