App Store Google Play

В «України майбутнього» нове політичне обличчя – Микола Кожушко

01.12.2010 11:46
У останній день осені заступник голови партії Сергій Жуков презентував на прес-конференції в ІА "Время" один з пріоритетних напрямків роботи партії - реалізацію дитячих та молодіжних програм у вигляді допомоги дітям-сиротам. Реалізовувати цю допомогу буде саме Микола Кожушко - голова дитячої організації "Допоможемо дітям".

За словами пана Жукова, юристи "України майбутнього" будуть сприяти реєстрації обласних організації "Допоможемо дітям" по всій Україні, який наразі нараховується 20. Крім того, "Україна майбутнього" візьме на себе юридичний супровід питань, що виникатимуть у молодих людей, які звертатимуться до відділень організації.

Микола Кожушко - молодий, амбітний і незаангажований політик. Принаймні, так він називає себе на міському форумі Дніпропетровська, де є постійним дописувачем й активно веде дискусії з електоратом.

На його думку, головною проблемою дітей-сиріт після закінчення інтернату є відсутність прихистку й соціальної адаптації. Викинуті на вулицю, залишені без опіки й допомоги держави, 17-річні діти стають непотрібні суспільству і, як наслідок, вступають з ним у антагонізм.

Основною задачею своєї організації Микола Кожушко бачить реформування соціальної сфери у напрямку роботи із сиротами, аби досягти хоча б мінімального рівня забезпечення соціальних умов випускників інтернатів. Такими пан Кожушко вважає будівництво соціального житла для дітей-сиріт, створення центрів соціальної адаптації та правового захисту сиріт.

Нагадаємо що Микола Кожушко є справжнім «ветераном сирітського руху». Його зірка зійшла на політичний Олімп Дніпропетровщини у 2005, коли особисто Юлія Тимошенко обігріла сироту, а партія "Батьківщина", яка доручила йому очолити напрямок "по роботі з дітьми". Не досягши особливих успіхів, крім подарованої партією квартири, Микола знайшов вірну заступницю в особі іншої одіозної політ-дами з Дніпропетровська - Вікторії Шилової. Разом з нею він підтримував Павла Лазаренка у 2006 (як наслідок - обласне депутатство Вікторії Віталіївни від блоку імені панамського підданого), та Олександра Мороза й СПУ у 2007.

В жовтні 2010 Микола Кожушко висувався в якості кандидата до міської ради Дніпропетровська за виборчим списком політичної партії "Громада".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...