App Store Google Play

Створення Всеукраїнського страйкового руху почалося з Дніпропетровська

01.12.2010 16:08
30 листопада у Дніпропетровську започатковано створення Міжгалузевої ради страйкового руху під час Громадських слухань з обговорення соціально-економічної політики влади. У заході взяли участь понад тридцять профспілкових лідерів та активістів, а ініціатором зборів стала громадська організація «Загальноукраїнський трудовий рух «Солідарність».

Під час Громадських слухань учасники обговорювали можливі ризики, які несуть в собі Податковий, Житловий, Трудовий кодекси, пенсійна реформа. Але серед ключових проблем лідер «Солідарності» Віктор Горобчук виділив те, що влада не здійснює політику в інтересах народу, а народ через свою байдужість не здатний сигналізувати владі про свої потреби.

Вихід з такої ситуації ініціатори слухань вбачають у створенні міжгалузевого руху на основі різних профспілкових організацій, які б відслідковували настрої своїх підопічних і могли координувати спільні дії у випадку незадовільної політики влади - створювати соціальний тиск, народну опозицію.

Учасники Громадських слухань наполягають, що рухам мирного спротиву, які існують в Україні не вистачає організованності. Зокрема Сергій Гапон із Кривого Рогу наголосив, що протестувальники дуже часто просто не вміють вести переговорний процес із владою, аби чітко сформулювати і винести свої вимоги. Лідер незалежної профспілки в Запорізькій області Дмитро Сар'ян наголосив, що злагодженість і скоординованість потрібна, щоби не піддаватися на можливі провокації, які тільки дискредитують протестні рухи.

Ініціатори створення Міжгалузевих рад Страйкового руху наголошують, що мета створення такої структури - не проведення страйків, а координація спільних дій в разі незадовільної політики влади, і готовність до проведення дієвих страйків у разі разі нагальної потреби.

Об'єднання профспілок у міжгалузевий рух було започатковано в Дніпропетровську. Незабаром подібні слухання відбудуться в Харкові, Львові, Миколаєві та інших обласних центрах. Додаткову інформацію про рух можна отримати за телефоном: (056) 744-88-29.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...
В кожній країні столиця зазвичай виділяється поміж інших міст і селищ. Це може виражатися розвинутішими сферами бізнесу та туристичними принадами або ж просто зовнішнім виглядом. Париж – візитів...