App Store Google Play

Будувати нову країну в Дніпропетровську почали з форматування виконкому

01.12.2010 15:49
Ієрархічно-інтегрована структура, скалькована з провідних вітчизняних фінансово-промислових корпорацій - так охарактеризували затверджений міською радою Дніпропетровська новий перелік виконавчих органів міської ради депутати після закінчення найкоротшої в історії сесії міської ради.

Додамо, що в запропонованій міським головою та затвердженій депутатами структурі відчувається помітний вплив менеджменту корпорації "Метінвест", в рядах якої проходили бізнесовий вишкіл і губернатор області Олександр Вілкул, і нинішній секретар міської ради Максим Романенко.

Замість 37 департаментів, управлінь та відділів, міські проблеми тепер вирішуватимуть 29 виконавчих органів.

Деякі з них просто змінили вивіску, як, наприклад, управління екології, яке віднині буде мати назву управління охорони навколишнього середовища, інші ж просто зникли з обігу.

Наприклад, замість фінансового департаменту й управління економіки, які подекуди мали дублюючі функції, тепер буде один фінансово-економічний департамент.

Ліквідовані управління житлово-комунального господарства, управління комунального господарства та управління капітального будівництва. Всі їх функції перебере на себе новостворений департамент ЖКГ та капітального будівництва.

Аналогічно, замість окремих управлінь фізкультури і спорту та у справах сім'ї і молоді, тепер буде один департамент - молоді та спорту. З сім'ями і фізкультурою дніпряни впораються і без міської ради.

Ліквідовано інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю міста - її приєднано до Головного архітектурно-планувального управління міської ради. Це логічно, адже все одно всі фахівці сидять в одній будівлі, а паперу тепер, сподіваємося, вони породжуватимуть менше.

Найбільші ж зміни торкнулися найприбутковішої сфери - земельних відносин і комунальної власності. Віднині в місті немає ані земельного управління міської ради, ані управління комунальної власності - всі їх питання вирішуватиме новостворений департамент з дещо пафосною назвою корпоративних прав та правового забезпечення діяльності міської ради. До даного департаменту приписано і юридичне управління, шляхом реорганізації виведене з апарату міської ради.

Виконати ці складні пертурбації з міськими чиновниками мають двоє "Гераклів" - Анатолій Крупський та Віталій Мархасін.

Найпершою їх задачею є звільнення працівників ліквідованих управлінь й прийняття на нову роботу до свіжостворених департаментів на конкурсних засадах. Всі, хто не будуть зараховані, поповнять ряди міських безробітних.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...