App Store Google Play

Будувати нову країну в Дніпропетровську почали з форматування виконкому

01.12.2010 15:49
Ієрархічно-інтегрована структура, скалькована з провідних вітчизняних фінансово-промислових корпорацій - так охарактеризували затверджений міською радою Дніпропетровська новий перелік виконавчих органів міської ради депутати після закінчення найкоротшої в історії сесії міської ради.

Додамо, що в запропонованій міським головою та затвердженій депутатами структурі відчувається помітний вплив менеджменту корпорації "Метінвест", в рядах якої проходили бізнесовий вишкіл і губернатор області Олександр Вілкул, і нинішній секретар міської ради Максим Романенко.

Замість 37 департаментів, управлінь та відділів, міські проблеми тепер вирішуватимуть 29 виконавчих органів.

Деякі з них просто змінили вивіску, як, наприклад, управління екології, яке віднині буде мати назву управління охорони навколишнього середовища, інші ж просто зникли з обігу.

Наприклад, замість фінансового департаменту й управління економіки, які подекуди мали дублюючі функції, тепер буде один фінансово-економічний департамент.

Ліквідовані управління житлово-комунального господарства, управління комунального господарства та управління капітального будівництва. Всі їх функції перебере на себе новостворений департамент ЖКГ та капітального будівництва.

Аналогічно, замість окремих управлінь фізкультури і спорту та у справах сім'ї і молоді, тепер буде один департамент - молоді та спорту. З сім'ями і фізкультурою дніпряни впораються і без міської ради.

Ліквідовано інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю міста - її приєднано до Головного архітектурно-планувального управління міської ради. Це логічно, адже все одно всі фахівці сидять в одній будівлі, а паперу тепер, сподіваємося, вони породжуватимуть менше.

Найбільші ж зміни торкнулися найприбутковішої сфери - земельних відносин і комунальної власності. Віднині в місті немає ані земельного управління міської ради, ані управління комунальної власності - всі їх питання вирішуватиме новостворений департамент з дещо пафосною назвою корпоративних прав та правового забезпечення діяльності міської ради. До даного департаменту приписано і юридичне управління, шляхом реорганізації виведене з апарату міської ради.

Виконати ці складні пертурбації з міськими чиновниками мають двоє "Гераклів" - Анатолій Крупський та Віталій Мархасін.

Найпершою їх задачею є звільнення працівників ліквідованих управлінь й прийняття на нову роботу до свіжостворених департаментів на конкурсних засадах. Всі, хто не будуть зараховані, поповнять ряди міських безробітних.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...