App Store Google Play

Будувати нову країну в Дніпропетровську почали з форматування виконкому

01.12.2010 15:49
Ієрархічно-інтегрована структура, скалькована з провідних вітчизняних фінансово-промислових корпорацій - так охарактеризували затверджений міською радою Дніпропетровська новий перелік виконавчих органів міської ради депутати після закінчення найкоротшої в історії сесії міської ради.

Додамо, що в запропонованій міським головою та затвердженій депутатами структурі відчувається помітний вплив менеджменту корпорації "Метінвест", в рядах якої проходили бізнесовий вишкіл і губернатор області Олександр Вілкул, і нинішній секретар міської ради Максим Романенко.

Замість 37 департаментів, управлінь та відділів, міські проблеми тепер вирішуватимуть 29 виконавчих органів.

Деякі з них просто змінили вивіску, як, наприклад, управління екології, яке віднині буде мати назву управління охорони навколишнього середовища, інші ж просто зникли з обігу.

Наприклад, замість фінансового департаменту й управління економіки, які подекуди мали дублюючі функції, тепер буде один фінансово-економічний департамент.

Ліквідовані управління житлово-комунального господарства, управління комунального господарства та управління капітального будівництва. Всі їх функції перебере на себе новостворений департамент ЖКГ та капітального будівництва.

Аналогічно, замість окремих управлінь фізкультури і спорту та у справах сім'ї і молоді, тепер буде один департамент - молоді та спорту. З сім'ями і фізкультурою дніпряни впораються і без міської ради.

Ліквідовано інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю міста - її приєднано до Головного архітектурно-планувального управління міської ради. Це логічно, адже все одно всі фахівці сидять в одній будівлі, а паперу тепер, сподіваємося, вони породжуватимуть менше.

Найбільші ж зміни торкнулися найприбутковішої сфери - земельних відносин і комунальної власності. Віднині в місті немає ані земельного управління міської ради, ані управління комунальної власності - всі їх питання вирішуватиме новостворений департамент з дещо пафосною назвою корпоративних прав та правового забезпечення діяльності міської ради. До даного департаменту приписано і юридичне управління, шляхом реорганізації виведене з апарату міської ради.

Виконати ці складні пертурбації з міськими чиновниками мають двоє "Гераклів" - Анатолій Крупський та Віталій Мархасін.

Найпершою їх задачею є звільнення працівників ліквідованих управлінь й прийняття на нову роботу до свіжостворених департаментів на конкурсних засадах. Всі, хто не будуть зараховані, поповнять ряди міських безробітних.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...