App Store Google Play

Дніпропетровщина найбільш потребує реформи місцевого самоврядування?

30.11.2010 08:54
Стали відомі переможці Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Підсумки 2010 року було підбито сьогодні на засіданні ради Конкурсу під головуванням віце-прем'єр-міністра України Віктора Тихонова.

Цього року на конкурс надійшло 489 проектів та програм з 24 областей та Автономної Республіки Крим. Експертна комісія визначила серед них аж 123 проекти-переможці, повідомляє прес-служба віце-прем'єр-міністра.

Як йдеться в повідомленні, рішенням ради Всеукраїнського конкурсу рекомендовано Мінфіну передбачити у держбюджеті на 2011 рік цільову субвенцію на фінансування переможців Конкурсу в обсязі 25 мільйонів гривень.

Серед регіонів, найбільш активними учасниками стала Дніпропетровська область, яка з 76 поданими проектами вдвічі випередила найближчих конкурентів. Слідом за дніпрянами за кількістю ідей - Миколаївська (38 проектів), Сумська (35 проектів), Чернівецька (31 проект), Вінницька (31 проект) області. Нажаль, лише третина із запропонованого визнана серед лауреатів.

Зросла кількість спільних між регіонами проектів, що, за словами Віктора Тихонова, свідчить про тенденцію кооперування зусиль органів місцевого самоврядування у різних сферах муніципальної діяльності.

За словами віце-прем'єра, виконаний відбір дозволив сформувати банк інноваційних ідей, який дозволить ефективно впроваджувати реформування системи органів місцевого самоврядування. Він також поінформував, що з 1 січня 2011 року стартує черговий конкурсний відбір Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Подати свої проектні пропозиції бажаючі зможуть до 30 червня 2011 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...