App Store Google Play

Кармазін пропонує закрити один із офшорів, аби наповнити бюджет

28.11.2010 10:12
Народний депутат України Юрій Кармазін запропонував парламенту денонсувати угоду між урядом Союзу Радянських Соціалістичних республік і урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна, підписану 29 жовтня 1982.

- Цим актом було створено систему вивезення грошей із СРСР через Кіпр, пограбування народів СРСР вищим керівництвом та чиновництвом КПРС та СРСР, і який, і до цього часу, спричиняє негативний вплив на податкову систему та економіку України в цілому, - зазначив народний депутат, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін.

За його словами, зараз від оподаткування звільняються будь-які доходи, що виникають на території України або Кіпру, в тому числі дивіденди, проценти, роялті, доходи від відчуження майна тощо, які перераховуються з однієї країни в іншу, за винятком деяких випадків оподаткування фізичних осіб та доходів постійних представництв.

Угодою створено сприятливі можливості для резидентів України цілком легально без будь-якого оподаткування виводити за кордон значні суми коштів. За оцінками Юрія Кармазіна, угода використовується багатьма підприємствами для створення різних схем мінімізації податкових зобов'язань.

Запропонований Юрієм Кармазіним законопроект про денонсацію зазначеної угоди був розроблений міністерством фінансів у 2008 році  з метою ліквідації надання необґрунтованих податкових пільг, які передбачені угодою між урядами колишнього СРСР і Кіпру.

Після денонсації угоди, як відзначає Юрій Кармазін, доходи, що сплачуються резидентами Кіпру з території України, оподатковуватимуться за ставкою не нижче 15%, що зробить невигідним використання Кіпру для ухилення від сплати податків і для виведення капіталів в цю країну.

За словами Юрія Кармазіна, у разі денонсації угоди між СРСР та Кіпром надходження до Державного бюджету України збільшаться на суму до 700 мільйонів грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...