App Store Google Play

Протести підприємців не вщухають

24.11.2010 16:10
24 листопада на площі Леніна відбувся мітинг підприємців проти новоприйнятого Податкового кодексу. Акція зібрала кількасот учасників.

На площі поставили конструкцію із трьома зашморгами, у які влада заганяє народ: пенсійний зашморг від Азарова-Тігіпка, газовий від Януковича-Медведєва, податковий від Тігіпка-Азарова. Всі учасники мітингу переконані, що в тій редакції, яку ухвалила Верховна Рада 18 листопада, Податковий кодекс ставить під загрозу існування малого і середного бізнесу. Найбільше обурення викликає розширення повноважень податкових інспекції. Підприємець Олексій Юрков, виступаючи під час мітингу, розповів, як до нього вже приходять незрозумілі перевірки без жодних документів, окрім службових посвідчень. А кодекс ще навіть не підписаний спікером і президентом.

Представник Спілки захисту підприємців Марина Самітова зауважила, що під удар потрапив саме малий і середній бізнес, оскільки це найбільш незалежна і неконтрольована верства суспільства: «Пенсіонерів можна залякати, молоді можна наобіцяти, службовцям можна наказати, а нам ніхто не може наказувати».

Протестуючих підприємців обурило, що Янукович в інтерв'ю західним виданням називає їх корупціонерами. «Мовляв, ми нечесним шляхом нажили свій бізнес. Чи не про себе він говорить?» - зазначила представниця оргкомітету Жанна Данченко.

Голова комітету захисту погорілців зі Слов'янського ринку Віктор Романенко, зауважив, що Кабінет Міністрів - це «Кабінет Міліардерів», який не має жодного морального права збільшувати податкове навантаження на малий і середній бізнес. Пан Романенко пояснив, чому підприємці виходять на мітинги, залишаючи свої робочі місця: «Якщо сьогодні ми не будемо стояти тут, а завтра - в Києві, то 2-3 січня, можливо, нам взагалі не буде де працювати».

Учасники мітингу ухвалили резолюцію, якою вимагають від Януковича ветувати Податковий кодекс і попепреджають, що вже почався збір підписів за проведення референдуму про висловлення недовіри Верховній Раді та проведення позачергових парламентських виборів, а якщо і президент не почує підприємців - то і президентських.

Після мітингу на площі, колона підприємців рушила під стіни міської ради, де саме відбувалася чергова сесія. Підприємці направили звернення про підтримку до депутатського корпусу і міського голови. Звернення зареєстрували і обіцяли надати відповідь у законний строк.

Я повідомляв Дніпроград, Куліченко заявив, що не має претензій до авторів Податкового кодексу.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...