App Store Google Play

Дніпропетровські комунальні підприємства загонять до Єрмолаєва

24.11.2010 09:12

Виконком Дніпропетровської міської ради дав усне розпорядження усім комунальним підприємствам міста перевести свою фінансову діяльність на один з комерційних банків, а саме "Акта-банк". Про це "Дніпрограду" повідомив співробітник одного з таких підприємств.

Подібний вибір керівництва міськвиконкому не може не дивувати, адже "Акта-банк" не тільки не є якимось лідером у сфері надання банківських послуг в Дніпропетровську чи Україні загалом, а ще й неодноразово підозрювався у причетності до діяльності конвертаційних центрів.

Не далеким від істини буде припущення, що примусовому перепису активів муніципальних підприємств Дніпропетровська передувала поява на посаді "другого першого заступника" міського голови Дніпропетровська співзасновника ЗАТ "Алеф-капітал" Ігоря Марковича Циркіна. Саме до корпорації "Алеф" шурина високого міського чиновника, який ще нещодавно активно "наводив порядок у домі", - Вадима Єрмолаєва - і входить згаданий банк.

Якщо ж згадати, скільки було вкладено корпорацією "Алеф" коштів у розкрутку депутата від Партії регіонів до рівня самостійного політичного гравця (нагадаємо, у Циркіна є власна партія "Єдина країна"), а також стрімкість з якою бізнесмени "затоваришували" з чинним міським головою Іваном Куліченком, картина набуває зовсім неприємного вигляду.

Мало того, що рахунки спільної власності громади міста (саме таку належність мають комунальні підприємства) буде контролювати приватна компанія! Ще й компанію цю обрано не у ході тендерів чи конкурсів, а згідно підкилимних домовленостей. Виходить, що влада у колективній особі Партії регіонів (і персонально - Івана Куліченка) дали Ігорю Марковичу та його родичам "попастися" на комунальній ниві, аби компенсувати гроші, витрачені... на боротьбу з Куліченком.

Вочевидь, витративши величезні кошти на рекламну кампанію, яка закінчилася фактично нічим (заступництво у головного опонента навряд чи можна назвати перемогою) бізнесмени з корпорації "Алеф" вирішили покращити своє життя вже сьогодні, "навівши порядок" на рахунках муніципальних підприємств Дніпропетровська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...