App Store Google Play

Дніпропетровські комунальні підприємства загонять до Єрмолаєва

24.11.2010 09:12

Виконком Дніпропетровської міської ради дав усне розпорядження усім комунальним підприємствам міста перевести свою фінансову діяльність на один з комерційних банків, а саме "Акта-банк". Про це "Дніпрограду" повідомив співробітник одного з таких підприємств.

Подібний вибір керівництва міськвиконкому не може не дивувати, адже "Акта-банк" не тільки не є якимось лідером у сфері надання банківських послуг в Дніпропетровську чи Україні загалом, а ще й неодноразово підозрювався у причетності до діяльності конвертаційних центрів.

Не далеким від істини буде припущення, що примусовому перепису активів муніципальних підприємств Дніпропетровська передувала поява на посаді "другого першого заступника" міського голови Дніпропетровська співзасновника ЗАТ "Алеф-капітал" Ігоря Марковича Циркіна. Саме до корпорації "Алеф" шурина високого міського чиновника, який ще нещодавно активно "наводив порядок у домі", - Вадима Єрмолаєва - і входить згаданий банк.

Якщо ж згадати, скільки було вкладено корпорацією "Алеф" коштів у розкрутку депутата від Партії регіонів до рівня самостійного політичного гравця (нагадаємо, у Циркіна є власна партія "Єдина країна"), а також стрімкість з якою бізнесмени "затоваришували" з чинним міським головою Іваном Куліченком, картина набуває зовсім неприємного вигляду.

Мало того, що рахунки спільної власності громади міста (саме таку належність мають комунальні підприємства) буде контролювати приватна компанія! Ще й компанію цю обрано не у ході тендерів чи конкурсів, а згідно підкилимних домовленостей. Виходить, що влада у колективній особі Партії регіонів (і персонально - Івана Куліченка) дали Ігорю Марковичу та його родичам "попастися" на комунальній ниві, аби компенсувати гроші, витрачені... на боротьбу з Куліченком.

Вочевидь, витративши величезні кошти на рекламну кампанію, яка закінчилася фактично нічим (заступництво у головного опонента навряд чи можна назвати перемогою) бізнесмени з корпорації "Алеф" вирішили покращити своє життя вже сьогодні, "навівши порядок" на рахунках муніципальних підприємств Дніпропетровська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...