App Store Google Play

Україна народжує, Дніпропетровщина вимирає

22.11.2010 16:56

Як з'ясувалося, Дніпропетровська область пасе задніх не тільки за темпами будівництва, якими так хвалився губернатор, а й за темпами народжуваності.

Протягом третього кварталу 2010 року народжуваність в Україні, у порівнянні з першими двома кварталами року, зросла у всіх регіонах, окрім Харківської та Дніпропетровської областей.

Як повідомляє прес-служба Міністерства юстиції, про це заявив сьогодні міністр юстиції Олександр Лавринович з посиланням на дані органів реєстрації актів цивільного стану громадян.

За словами міністра юстиції, після спаду народжуваності, зафіксованого в Україні у першому кварталі 2010 року, зростання кількості народжень почало фіксуватися з другого кварталу поточного року. У третьому кварталі у різних регіонах реєстрація народжень збільшилася ще більше. Так, протягом серпня-жовтня у різних регіонах було зареєстровано від 2% до 23% народжень більше, ніж за травень-липень.

Зокрема, на 2% народжень більше зареєстровано в Івано-Франківській області, на 3,5% - у Львівській області, на 5% - у Вінницькій, Волинській та Луганській областях, на 6% - к Житомирській області, на 7,5% - у Хмельницькій області, на 9% - у Тернопільській та Чернігівській областях, на 11% - у Рівненській області та Києві, на 12% - у Закарпатській та Черкаській областях, на 14% - у Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській областях, на 15% - в Одеській та Чернівецькій областях, на 16% - у Запорізькій, Київській, Сумській областях та Севастополі, на 17% - у Донецькій області, на 19% - у Криму, на 23% - у Полтавській області.

Лавринович звернув увагу також на те, що протягом третього кварталу продовжилася позитивна тенденція до збільшення кількості зареєстрованих народжень відносно кількості зареєстрованих смертей. Так, кількість реєстрацій народжень перевищила кількість реєстрацій смерті у шести регіонах - Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській, Чернівецькій областях та у Києві.

Для порівняння, протягом першого кварталу 2010 року народжуваність перевищувала смертність лише в Закарпатській області та Києві. У другому кварталі кількість реєстрації народжень перевищила кількість реєстрацій смерті у чотирьох регіонах - Волинському, Закарпатському, Рівненському та Києві.

Загалом протягом третього кварталу поточного року смертність в Україні все ще перевищувала народжуваність на 30%. Проте таке співвідношення покращилося на користь народжень у порівнянні з другим кварталом року - на 5%, у порівнянні з першим кварталом поточного року - майже на 15%, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в Дніпропетровській області смертність, як і раніше, перевищує народжуваність майже у півтора рази. Як відомо, індекс народжуваності є свідченням покращення добробуту громадян і зростання впевненості у завтрашньому дні.

Може, це лише в нашій області життя не покращується?..

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...