App Store Google Play

Україна народжує, Дніпропетровщина вимирає

22.11.2010 16:56

Як з'ясувалося, Дніпропетровська область пасе задніх не тільки за темпами будівництва, якими так хвалився губернатор, а й за темпами народжуваності.

Протягом третього кварталу 2010 року народжуваність в Україні, у порівнянні з першими двома кварталами року, зросла у всіх регіонах, окрім Харківської та Дніпропетровської областей.

Як повідомляє прес-служба Міністерства юстиції, про це заявив сьогодні міністр юстиції Олександр Лавринович з посиланням на дані органів реєстрації актів цивільного стану громадян.

За словами міністра юстиції, після спаду народжуваності, зафіксованого в Україні у першому кварталі 2010 року, зростання кількості народжень почало фіксуватися з другого кварталу поточного року. У третьому кварталі у різних регіонах реєстрація народжень збільшилася ще більше. Так, протягом серпня-жовтня у різних регіонах було зареєстровано від 2% до 23% народжень більше, ніж за травень-липень.

Зокрема, на 2% народжень більше зареєстровано в Івано-Франківській області, на 3,5% - у Львівській області, на 5% - у Вінницькій, Волинській та Луганській областях, на 6% - к Житомирській області, на 7,5% - у Хмельницькій області, на 9% - у Тернопільській та Чернігівській областях, на 11% - у Рівненській області та Києві, на 12% - у Закарпатській та Черкаській областях, на 14% - у Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській областях, на 15% - в Одеській та Чернівецькій областях, на 16% - у Запорізькій, Київській, Сумській областях та Севастополі, на 17% - у Донецькій області, на 19% - у Криму, на 23% - у Полтавській області.

Лавринович звернув увагу також на те, що протягом третього кварталу продовжилася позитивна тенденція до збільшення кількості зареєстрованих народжень відносно кількості зареєстрованих смертей. Так, кількість реєстрацій народжень перевищила кількість реєстрацій смерті у шести регіонах - Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській, Чернівецькій областях та у Києві.

Для порівняння, протягом першого кварталу 2010 року народжуваність перевищувала смертність лише в Закарпатській області та Києві. У другому кварталі кількість реєстрації народжень перевищила кількість реєстрацій смерті у чотирьох регіонах - Волинському, Закарпатському, Рівненському та Києві.

Загалом протягом третього кварталу поточного року смертність в Україні все ще перевищувала народжуваність на 30%. Проте таке співвідношення покращилося на користь народжень у порівнянні з другим кварталом року - на 5%, у порівнянні з першим кварталом поточного року - майже на 15%, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в Дніпропетровській області смертність, як і раніше, перевищує народжуваність майже у півтора рази. Як відомо, індекс народжуваності є свідченням покращення добробуту громадян і зростання впевненості у завтрашньому дні.

Може, це лише в нашій області життя не покращується?..

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...