App Store Google Play

Металургія – наше все, вона приємно покращує звітність

22.11.2010 09:15
За десять місяців темпи промислового виробництва у Дніпропетровську зросли на 27,5% у порівнянні з аналогічним періодом 2009 року. Про це повідомили в управлінні промислової політики та енергозбереження Дніпропетровської міської ради.

Згадані показники є зведеними за підсумками роботи 75 основних підприємств міста. Зростання спостерігається у металургійній галузі - майже  на 42% . Серед підприємств, які відзначилися ростом об'ємів виробництва - ВАТ "Інтерпайп-НТЗ" (на 69%), ВАТ "Комінмет" (на 35%), ПАТ „Євраз ДМЗ ім. Петровського" (на 11%). З-поміж іншого, у січні-жовтні металургійні підприємства  збільшили  показники виробництва сталі на 10% до 1 мільйона 160 тисяч тонн, труб - на 23 % до 487 тисяч тонн та коксу - на 14% до 566 тисяч тонн, зазначають в управлінні.

За вказаний період машинобудівні підприємства збільшили обсяги виробництва на 38%. Вищі показники, ніж за аналогічний період минулого року, мають такі підприємства як  ВАТ "Веста-Дніпро" (у понад 2 рази), ЗАТ "Іста-центра" (на 51%), ВАТ "Дніпроважмаш" (на 38%).

Також виробництво підвищилося в енергетичній галузі (на 10,2%), у легкій промисловості (на 53,5%), у целюлозно-паперовій промисловості та видавничій діяльності (майже на 24%).

У той же час, за десять місяців обсяги виробництва підприємств хімічної промисловості у місті знизилися на 16,5%. При цьому, в управлінні відзначають, що підприємства хімічної галузі поступово нарощують обсяги  виробництва.

Позитивний тренд, втім, добре виглядає лише у відсотковому порівнянні з попереднім, кризовим періодом. За абсолютними показниками обсягів виробництва лише одиниці підприємств повернулися до рівня виробництва 2007 року, більшість же про таке повернення й не мріє.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...