App Store Google Play

У Дніпропетровську відкрито Український Культурний Центр

15.11.2010 11:31

У Дніпропетровську з'явився Український Культурний Центр. Як зізнаються його організатори, в основу появи УКЦ лягло нестримне бажання жити, дихати інакше. Наразі ж це у Дніпропетровську практично неможливо: сучасна освіта спрямована тільки на те, щоб людина себе не впізнала, не змогла пізнати себе до глибини, а лише стала працюючим роботом, якого під себе готує антилюдська система цінностей, яка охоплює всю планету.

УКЦ - це лише перші кроки, щодо демонстрації того, що світ геть не такий, яким ви його бачите! І активісти Центру готові допомогти кожному бажаючому побачити і осягнути це. Спочатку групи доволі тривіальні: це енергетична вишиванка, астрологічна школа, клуб розвіювання історичних міфів, студія образотворчого мистецтва, арійсько-ведична культура, вдосконалення рідної мови, клуб історичної реконструкції, книгарня, художня галерея тощо. А в планах на майбутнє - сексуальна освіта, співи, танцклас, міні дитячий садок, кіноклуб, фізичне виховання, Strikeball та ще багато чого цікавого.

Гуртки в УКЦ є і безкоштовні і платні. Усі вони лише почали набір слухачів. Організатори зауважують, що відкрити Культурний центр для представників національних меншин в Дніпрі набагато простіше, ніж для українців.

"Двері в нас відкриті для всіх, хто вважає цю землю, її мову, її культуру рідною, та не може інакше", - говорять організатори УКЦ.

Згодом разом з тими, хто вирішить приєднатися до цієї справи, активісти планують розкрити усю красу Українського виміру. виміру.

"Бо, якщо не ми, - то ніхто", - впевнені вони.

Зв'язатися з представниками УКЦ можна за телефонами (056)7357733, 0684093455, 0503633476 або ж безпосередньо завітавши до Центру нза адресою вул. Фучика 1.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...