App Store Google Play

У Дніпропетровську відкрито Український Культурний Центр

15.11.2010 11:31

У Дніпропетровську з'явився Український Культурний Центр. Як зізнаються його організатори, в основу появи УКЦ лягло нестримне бажання жити, дихати інакше. Наразі ж це у Дніпропетровську практично неможливо: сучасна освіта спрямована тільки на те, щоб людина себе не впізнала, не змогла пізнати себе до глибини, а лише стала працюючим роботом, якого під себе готує антилюдська система цінностей, яка охоплює всю планету.

УКЦ - це лише перші кроки, щодо демонстрації того, що світ геть не такий, яким ви його бачите! І активісти Центру готові допомогти кожному бажаючому побачити і осягнути це. Спочатку групи доволі тривіальні: це енергетична вишиванка, астрологічна школа, клуб розвіювання історичних міфів, студія образотворчого мистецтва, арійсько-ведична культура, вдосконалення рідної мови, клуб історичної реконструкції, книгарня, художня галерея тощо. А в планах на майбутнє - сексуальна освіта, співи, танцклас, міні дитячий садок, кіноклуб, фізичне виховання, Strikeball та ще багато чого цікавого.

Гуртки в УКЦ є і безкоштовні і платні. Усі вони лише почали набір слухачів. Організатори зауважують, що відкрити Культурний центр для представників національних меншин в Дніпрі набагато простіше, ніж для українців.

"Двері в нас відкриті для всіх, хто вважає цю землю, її мову, її культуру рідною, та не може інакше", - говорять організатори УКЦ.

Згодом разом з тими, хто вирішить приєднатися до цієї справи, активісти планують розкрити усю красу Українського виміру. виміру.

"Бо, якщо не ми, - то ніхто", - впевнені вони.

Зв'язатися з представниками УКЦ можна за телефонами (056)7357733, 0684093455, 0503633476 або ж безпосередньо завітавши до Центру нза адресою вул. Фучика 1.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...