App Store Google Play

Міські депутати розділилися на комісії

15.11.2010 09:27

Чи не єдиним наслідком крім знайомства й взаємних поздоровлень першої сесії міської ради Дніпропетровська, яка пройшла 10 листопада, стало затвердження голів постійних комісій міської ради та розподіл депутатів по комісіях.

Як відомо, за Регламентом кожен депутат міської ради має увійти в котрусь із 12 постійних комісій, аби працювати на благо міста. Тож новообрані депутати, дехто з яких до сесії навіть не чули про існування таких комісій, були розподілені по робочих місцях.

Найбільшою популярністю у депутатів користується, звісно, комісія з фінансів та бюджету - до неї увійшло одразу 14 осіб: по одному від партій-міноритаріїв та 9 представників Партії регіонів.

На другому місці за привабливістю - по 11 депутатів - комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин та з питань транспорту, дорожнього господарства та зв'язку. За дивним збігом обставин, всі "поживні" комісії опинилися під керівництвом представників Партії регіонів.

Найменше бажаючих - лише семеро - будуть опікуватися питаннями розвитку місцевого самоврядування та партнерських стосунків. На другому місці за "непотрібністю" комісія з питань освіти, молоді та спорту, яку очолив, за власним визначенням, "єдиний опозиціонер міської ради" Андрій Павелко.

Для ознайомлення пропонуємо усім читачам Дніпрограду повний список депутатів міськради 6 скликання (скачати) та списки усіх постійних депутатських комісій (скачати).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...