App Store Google Play

Міські депутати розділилися на комісії

15.11.2010 09:27

Чи не єдиним наслідком крім знайомства й взаємних поздоровлень першої сесії міської ради Дніпропетровська, яка пройшла 10 листопада, стало затвердження голів постійних комісій міської ради та розподіл депутатів по комісіях.

Як відомо, за Регламентом кожен депутат міської ради має увійти в котрусь із 12 постійних комісій, аби працювати на благо міста. Тож новообрані депутати, дехто з яких до сесії навіть не чули про існування таких комісій, були розподілені по робочих місцях.

Найбільшою популярністю у депутатів користується, звісно, комісія з фінансів та бюджету - до неї увійшло одразу 14 осіб: по одному від партій-міноритаріїв та 9 представників Партії регіонів.

На другому місці за привабливістю - по 11 депутатів - комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин та з питань транспорту, дорожнього господарства та зв'язку. За дивним збігом обставин, всі "поживні" комісії опинилися під керівництвом представників Партії регіонів.

Найменше бажаючих - лише семеро - будуть опікуватися питаннями розвитку місцевого самоврядування та партнерських стосунків. На другому місці за "непотрібністю" комісія з питань освіти, молоді та спорту, яку очолив, за власним визначенням, "єдиний опозиціонер міської ради" Андрій Павелко.

Для ознайомлення пропонуємо усім читачам Дніпрограду повний список депутатів міськради 6 скликання (скачати) та списки усіх постійних депутатських комісій (скачати).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...