App Store Google Play

Дніпропетровськ потрапив до коміксів про Голодомор

15.11.2010 12:47
У Франції видана книга "Українські зошити"(Les Cahiers Ukrainiens. Mémoirs du temps de l'URSS), яка у формі комікса розповідає про Голодомор 1932-1933 років,- повідомляє портал Trust.ua. Творець комікса дізнався про давню трагедію випадково під час ділової поїздки. Автор і ілюстратор книги - відомий італійський художник Ігорт (Igort). Він має численні призи, а також власне видавництво CoconinoPress.

За словами Ігорта, побачене і почуте ним на Україні виявилося настільки вражаючим, що він закинув первинну мету подорожі і зайнявся темою Голодомору.

"Зі мною уперше таке сталося. Це було дивно, ніби внутрішній вибух.. Я зателефонував своєму видавцеві і сказав, що хочу робити іншу книгу", - розповів художник.

Також Ігорт повідомив, що у нього є трихвилинний фільм, в якому можна побачити справжні обличчя прототипів героїв книги, : "Один з них, Микола Васильович, просто на вулиці почав плакати.. Це було приголомшливо, цей неймовірний, невисловлений біль".

Сюжетним матеріалом для комікса стали історії з розповідей людей, які Ігорт збирав протягом двох років у Дніпропетровську, а також у різних містах і селах Східної і Південної України. Результат своїх досліджень художник порівняв з творчістю Франца Кафки, де абсурд "не такий вже і вигаданий".

"Українські зошити" вже видані десятитисячним накладом в Італії, в найближчому майбутньому планується випуск комікса англійською, іспанською та німецькою мовами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...