App Store Google Play

«Аргументи» Дніпрообленерго вагоміші за здоровий глузд

15.11.2010 18:56
15 листопада Дніпропетровський апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляції Тетяни Москвіної і ухвалив залишити рішення Бабушкінського районного суду на користь Дніпрообленерго без змін.

Таким чином обленерго з 15 листопада має право відключити від електропостачання квартиру пані Москвіної до моменту сплати боргу, який, на переконання позивачки, виник через невірно зняті працівниками обленерго показники лічильника. Проте світла в домі Москвіних немає з 13 вересня, хоча тоді ще рішення суду не набуло чинності, бо підлягало оскарженню в порядку апеляції.

Як повідомляв Дніпроград, апеляційний суд робив перерву у розгляді справи, оскільки наявних доказів на користь обленерго було замало, і на вимогу суду підприємство мало подати додаткові докази, а саме розрахунки помісячної заборгованості позивача за всі п'ять років. Під час засідання 15 листопада колегія суддів визнала, що таку інформацію відповідач не надав.

У ході судових дебатів представник позивача, координатор ГРАДу Василь Сухов назвав більше десятка порушень вчинених під час розгляду справи Бабушкінським судом. Серед них порушення строків позовної давності. Згідно зі ст. 257 Цивільного Кодексу загальна позовна давність становить 3 роки, а обленерго намагався і стягнув борг за 5 років. Також Василь Сухов звернув увагу, що Бабушкінський суд не відреагував на підробку свідчень і примірника договору зі споживачем, які представник Дніпрообленерго надавав суду. Координатор ГРАДу наголосив, що і районний і апеляційний суди визнавали недостатність доказів зі сторони обленерго. А райсуд так і не довів, у чому полягає вина позивачки.

Попри всі аргументи апеляційний суд не просто відхилив апеляцію Тетяни Москвіної, а й залишив рішення Бабушкінського суду без жодних змін.

«Поведінка суддів мене здивувала, оскільки протягом засідання вони демострували своє незадоволення діями представника обленерго, робили зауваження стосовно відсутності доказів, які від них вимагалися. А в підсумку рішення суддів було прямо протилежним їхій поведінці. Не виключаю, що обленерго просто заніс суддям свої «вагомі аргументи», - підсумував Василь Сухов.

Він повідомив, що справа підлягатиме касаційному оскарженню. Але в першу чергу представники позивача зроблять усе можливе, щоби якомога швидше повернути до квартири електропостачання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...