App Store Google Play

У Дніпропетровську не буде опозиції

12.11.2010 11:49
Фракція Фронту змін в міській раді  Дніпропетровська не має наміру підтримувати Партію регіонів, проте не відмовляється від спільного голосування по певних питаннях.

Таку позицію висловив керівник фракції Андрій Павелко під час круглого столу в інституті Горшеніна 11 листопада. Він додав, що у "регіонів" досить велика чисельність для того, щоб самостійно приймати будь-які рішення.

- Ми підтримуватимемо лише важливі економічні рішення, що стосуватимуться життя городян, - наголосив Андрій Павелко.

За його словами, на Національній Раді політичної партії було прийняте рішення не об'єднуватися з паріє регіонів на жодному рівні і Дніпропетровський осередок повністю підтримує це рішення.

- Ми довели це на першій сесії міської ради, - додав Павелко.

Наразі залишається незрозумілим, що саме і у який спосіб довели депутати Фронту змін на сесії, що відбулася в середу, адже по всіх питаннях голосування проходило одностайно. Виключенням стало голосування за кандидатуру на посаду секретаря міської ради - за Максима Романенка проголосувало 115 депутатів, ще троє - утримались, двоє голосували "проти". Оскільки фракція ФЗ складається з восьми осіб, очевидно, що в цьому відверто політичному питанні багнети Яценюка в Дніпропетровську підтримали провладну партію.

Дещо дивною на тлі "опозиційності" виглядає і згода Павелка очолити постійну комісію з питань сім'ї, молоді та спорту, втім регіони пропонували Павелку саме цю посаду не навмання: шансів, що "головний спортсмен" Дніпропетровщини відмовиться практично не було.

На сьогодні жодна з партій, які представлені в міській раді Дніпропетровська, не оголосила про свою принципову опозиційність партії більшості. Виключенням є "Батьківщина", яка, як і минулого скликання, має намір перебувати у "конструктивній опозиції" - тобто зберігати на сесіях мовчанку і голосувати "за" запропоновані регіоналами рішення. Нагадаємо, що "Батьківщина" отримала керівну посаду в комісії у справах соцзахисту, охорони материнства та дитинства. Очолила її екс-кандидат на посаду міського голови Галина Булавка.

"Ображені" відсутністю керівних посад у комісіях КПУ та УМ також вирішили не наражатися на конфлікт і не планують жодної опозиційної діяльності, прикриваючись загальним фразами на кшталт: "Працюватимемо над проблемами городян задля розвитку міста".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...