App Store Google Play

Беззаконня затьмарює розум: судді виносять протилежні рішення

11.11.2010 12:50

Суди відмовляються приймати в провадження позови з вимогами скасувати протоколи виборчих комісії. При цьому різні судді посилаються на аргументи, які суперечать один одному.

9 листопада екс-кандидат на посаду міського голови, координатор ГРАДу Андрій Денисенко подав позовну заяву до Бабушкінського райсуду Дніпропетровська із вимогою скасувати протоколи Дніпропетровської міської виборчої комісії. Позов грунтувався на аналізі протоколів, за якими міськвиборчком підвів підсумки голосування. Зокрема, суттєві розбіжності були у протоколах виборчої комісії Ленінського району, що не дає уявлення про картину голосування в цьому районі і по місту вцілому.

Вже 10 листопада суддя М. О. Решетнік повернув Денисенку позовну заяву. Підставу суддя угледів у тому, що позов містить посилання на протоколи підрахунку голосів по Ленінському району. Посилаючись на те, що справа вимагає вивчення протоколів у тому числі Ленінського районної виборчої комісії, суддя порадив подавати позов до іншого суду.

«Потреба ознайомитися із протоколами Ленінського виборчкому мала виникнути при безбосередньому розгляді справи, після того, як справу мав прийняти в провадження Бабушкінський суд. Позов Андрія Денисенка був оформлений належним чином. Вимагалося скасувати протоколи міської виборчої комісії, розташованої в Бабушкінському районі, і справа мала розглядатися у цьому райсуді», - наголосив координатор ГРАДу Василь Сухов, який здійснює юридичний супровід срави в суді.

Згідно з ухвалою Бабушкінського райсуду, оскарженням протоколів Ленінського райвиборчкому має займатися Ленінський районний суд.

Але в той же час Ленінський районний суд 9 листопада повернув позов Тетяни Петренко про оскарження протоколів Ленінської районної виборчої комісії. Суддя К.О. Скрипник стверджує, що розглядом справи має займатися інша інстанція - окружний адміністративний суд за місцезнаходженням виборчої комісії. Як видно, рішення Ленінського та Бабушкінського суду суперечать одне одному.

Як повідомив Василь Сухов обидві ухвали будуть оскаржені в Апеляційному суді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...