App Store Google Play

Акція до Дня Святого Миколая «Розумна дитина – міцна Україна!»

11.11.2010 09:18

10 листопада розпочалася благодійна акція до Дня Святого Миколая - "Розумна дитина - міцна Україна", - організатором якої виступили Держдепартамент інтелектуальної власності спільно з Державним підприємством "Український інститут промислової власності", "Українським центром інноватики та патентно-інформаційних послуг", Інститутом інтелектуальної власності Одеської національної юридичної академії в м.Києві, Державним підприємством "Українське агентство з авторських та суміжних прав" та Державним підприємством "Інтелзахист".

Метою благодійного проекту є якнайбільше зібрати цікавої літератури, пізнавальних та розвиваючих ігор для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

В Україні проживає більш як 100 тисяч дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки. Ці діти зазнали багато випробувань на своєму життєвому шляху і ваша, хай навіть невелика допомога, може стати однією з найбільших радостей у їхньому житті.

Якщо ви маєте можливість подарувати дітям науково-популярну, художню або іншу літературу, розвивальні ігри, розраховані на учнів молодшого шкільного та підліткового віку, залучайтеся до нашої акції!

Акція триватиме до 10 грудня 2010 року.

Сподіваємося, що це звернення отримає підтримку не тільки широкого кола представників сфери інтелектуальної власності, а й усієї громадськості, - адже піклування про ближнього має стати нормою нашого повсякденного життя.

У разі вашої зацікавленості акцією просимо звертатися по додаткову інформацію до відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Держдепартаменту за тел. (044) 498-37-04.

Повідомте про цей захід усіх небайдужих людей! Нехай добро всіх людей єднає!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....