App Store Google Play

У Дніпродзержинську відкриють Школу молодого політика

10.11.2010 11:23

Як повідомили у приймальні депутата міської ради Віталія Купрія, у Дніпродзержинську на безкоштовній основі буде функціонувати Школа молодого політика.

У Школі молодь буде навчатися азам суспільно-політичної діяльності. Завдання - допомогти молоді розібратися в тому, чи підходить їм суспільно-політична діяльність, окреслити перспективи кар'єрного росту політика, дати знання про роботу управлінської системи як міста, так і держави в цілому, стимулювати людину до подальшого особистісного зростання, сформувати первісні навички, необхідні публічній особі.

В Школі викладатимуться: ораторське мистецтво, уміння переконувати, уміння домовлятися, як функціонує влада, права людини, PR, лідерство й т.п.

Для навчання в Школі необхідно відправити заявку на електрону адресу, вказавши наступну інформацію про себе: ПІБ, рік народження, опис досвіду суспільної діяльності, контактний телефон. 

Заняття будуть вестися по середах як особисто Віталієм Купрієм, так і досвідченими політиками, політологами, журналістами. Початок занять - 17 листопада, час занять - з 16:00 до 18:00. Місце проведення - Центральна міська бібліотека, читальна зала, вул. Сировця, 14.

За результатами першого місяця навчання буде проведений відбір для більше поглибленого вивчання предмета.

Якщо ви активні, легко спілкуєтеся з людьми, хочете позитивних змін у суспільстві, то політика - це ваше покликання! Приєднуйтеся! Ви чекають нові знання, досвід і знайомства!

P.S. Політичні погляди учасників не мають значення!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...