App Store Google Play

Дніпропетровськ обзавівся електронною картою

10.11.2010 12:35
У Дніпропетровську створено електронну карту міста.

Як повідомила директор комунального підприємства "Земград" Людмила Проценко, раніше дані щодо будь-якого будівництва на землі і під нею наносилися на планшети. За сорок років на підприємстві накопичилося близько 6 тисяч таких планшетів, які користувалися попитом серед різних структур та служб міста. Для того, щоб значно спростити використання зазначених даних фахівці "Земграду" створили електронну карту міста.

"Для цього ми використали сучасні технології та закупили ліцензійні програми. Наприклад, якщо потрібно знайти вулицю, програма у комп'ютері видає її розташування. З допомогою цієї карти можна вирішувати безліч прикладних задач", - розповіла Людмила Проценко.

У дійсності, сучасні технології представляють собою супутникову систему Google, завдяки якій "земградівці" вже на готову карту міста нанесли позначки, що показують обмеження земельних ділянок. Було б непогано, аби створена карта містила б також відомості про те, хто володіє цими ділянками і чи сплачує податок за їхню оренду.

Втім, поки що завдяки автоматизованій інформаційно-аналітичній системі "Тепломагістраль", розробленої працівниками "Земграду" для підприємства "Дніпропетровські міські теплові мережі", відстежується лише заборгованість по кожному будинку, яке опалює підприємство.

Подібні автоматизовані інформаційно-картографічні системи, створені фахівцями "Земграду", працюють на комунальних підприємствах "Дніпроводоканал", "Управлінні з ремонту та експлуатації автошляхів", на ВАТ "Дніпрообленерго", у міському управлінні МНС. Ці структури вже мають можливість керувати своїм господарством за допомогою комп'ютера.

Довідка: Геоінформаційна система - це система, яка дозволяє накопичувати, зберігати, переробляти, передавати будь-яку інформацію від різних міських служб. Інформаційні технології дають можливість пошарово виділяти інформацію, яка потрібна для тієї чи іншої служби.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....