App Store Google Play

Cафронов почав свою роботу з кримінального злочину

10.11.2010 09:31

На першій позачерговй сесії Дніпродзержинської міської ради виник скандал. Новообраний міський голова Станіслав Сафронов не дав слова депутату міськради Віталію Купрію.

Відомий в місті правозахисник вважає це грубим порушенням його прав, передбачених Законом України  "Про статус депутатів місцевих рад"

Надаємо нижче текст відповідної заяви пана Купрія до правоохоронних органів

Прокурору Дніпропетровської області

ЗАЯВА ПРО ЗЛОЧИН

09.11.2010 в Дніпродзержинській міській раді відбулась позачергова сесія, на якій було оголошено результати виборів, та надано представницькі мандати міському голові Станіславу Сафронову та депутатам.

Відповідно до ч.12 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропозиції щодо питань на розгляд ради можуть вноситись, зокрема, депутатами. Після отримання мною повноважень депутата Дніпродзержинської міської ради відповідно до п. 12 і п.14 ч.2 ст.19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» я вирішив скористатись своїм правом обґрунтувати мотиви свого голосування на сесії з ухвалених двох питань та правом оголошення на сесії звернення громадської організації «Дніпродзержинська Правозахисна Спілка», яке стосувалось суспільно значимого питання - чесності проведення місцевих виборів в м.Дніпродзержинську. З цією метою я надав члену обраного на сесії секретаріату пані Шкуренко відповідне прохання у письмовому вигляді. Секретаріат передав моє прохання головуючому на сесії Дніпродзержинському міському голові Станіславу Сафронову, який прочитав його, але проігнорував. Саме перед закриттям сесії я був змушений публічно заявити свій протест проти зловживання своєю владою головуючим. Станіслав Сафронов вирішив зняти з себе відповідальність за ненадання мені слова та поставив відповідне питання на голосування. Оскільки в цей час обрані депутатами лічильники не виконали свої функції, то було не зрозуміло, хто і за що там голосував.

Відповідно до п.8 ч.3 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Станіслав Сафронов відповідно до повноважень міського голови головує на пленарних засіданнях ради. Саме він повинен відповідати за ненадання можливості депутату міської ради виступати на її сесіях. Вважаю дії Станіслава Сафронова зловживанням владою та перешкоджанням законній діяльності депутата, що має ознаки злочинів, передбачених ст.364 і ст. 351 ККУ. 

На підставі вищенаведеного прошу притягнути до кримінальної відповідальності Дніпродзержинського міського голову Станіслава Сафронова та вжити заходів для встановлення законності при проведені сесій Дніпродзержинської міської ради.

Купрій В.М., депутат Дніпродзержинської міської ради

ГРАД-Дніпродзержинськ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...