App Store Google Play

В Ленінському районі вимагають перерахунку голосів

08.11.2010 17:35
Відповідна позовна заява від Тетяни Петренко подана до Ленінського районного суду м. Дніпропетровська 6 листопада, і зареєстрована 8 листопада. Громадська організація ГРАД надає юридичний супровід у цій справі. Пані Петренко, про підтримку якої заявляв ГРАД, виступала кандидатом в депутати до міськради в одномандатному виборчому окрузі №24, і проводила спостереження за перебігом виборів та підрахунком голосів на дільницях свого округу.

У заяві вказано про суттєві невідповідності у протоколах виборчої комісії Ленінського району (ТВК). Зокрема розбіжності в кількості виборців, включених до списків, розбіжності у кількості виборців, що взяли участь у голосуванні та невідповідність кількості виданих бюлетенів для голосування кількості виборців, включених до списку.

Наприклад, у розпорядження Тетяни Петренко потрапили копії різних примірників одного і того ж протоколу з печатками однієї ДВК, але кількість бюлетенів як і кількість голосів у них вказані різні. Який із них є дійсним протоколом - невідомо.

Ще однією поширеною розбіжністю в протоколах є невідповідність кількості різних видів бюлетенів. Як відомо, кожен виборець мав отримати комплект із семи бюлетенів. Але, наприклад, кількість бюлетеней для голосування за кандидатів у депутати до районної і міської ради не збігається, хоча кількість виборців є сталою.

Загалом різниця кількості виборців згідно протоколів ТВК коливається в межах 3474 осіб, що може суттєво спотворити результати виборів в Ленінському районі і місті Дніпропетровську вцілому.

«Я припускаю, що ця різниця в кількості виборців - це не арифметична і не технічна помилка, а свідомі дії виборчої комісії по фальсифікації голосування», - заявила у позові Тетяна Петренко.

Вона вимагає визнати протоколи Ленінського виборчкому такими, що не підлягають виправленню, скасувати їх та провести повторний підрахунок голосів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...