App Store Google Play

В Ленінському районі вимагають перерахунку голосів

08.11.2010 17:35
Відповідна позовна заява від Тетяни Петренко подана до Ленінського районного суду м. Дніпропетровська 6 листопада, і зареєстрована 8 листопада. Громадська організація ГРАД надає юридичний супровід у цій справі. Пані Петренко, про підтримку якої заявляв ГРАД, виступала кандидатом в депутати до міськради в одномандатному виборчому окрузі №24, і проводила спостереження за перебігом виборів та підрахунком голосів на дільницях свого округу.

У заяві вказано про суттєві невідповідності у протоколах виборчої комісії Ленінського району (ТВК). Зокрема розбіжності в кількості виборців, включених до списків, розбіжності у кількості виборців, що взяли участь у голосуванні та невідповідність кількості виданих бюлетенів для голосування кількості виборців, включених до списку.

Наприклад, у розпорядження Тетяни Петренко потрапили копії різних примірників одного і того ж протоколу з печатками однієї ДВК, але кількість бюлетенів як і кількість голосів у них вказані різні. Який із них є дійсним протоколом - невідомо.

Ще однією поширеною розбіжністю в протоколах є невідповідність кількості різних видів бюлетенів. Як відомо, кожен виборець мав отримати комплект із семи бюлетенів. Але, наприклад, кількість бюлетеней для голосування за кандидатів у депутати до районної і міської ради не збігається, хоча кількість виборців є сталою.

Загалом різниця кількості виборців згідно протоколів ТВК коливається в межах 3474 осіб, що може суттєво спотворити результати виборів в Ленінському районі і місті Дніпропетровську вцілому.

«Я припускаю, що ця різниця в кількості виборців - це не арифметична і не технічна помилка, а свідомі дії виборчої комісії по фальсифікації голосування», - заявила у позові Тетяна Петренко.

Вона вимагає визнати протоколи Ленінського виборчкому такими, що не підлягають виправленню, скасувати їх та провести повторний підрахунок голосів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...