App Store Google Play

Турчин купив Лексус не для себе, а через безвихідь

05.11.2010 08:56
Як повідомляв Дніпроград, нещодавно стало відомо, що Держпідприємство "Дніпропетровський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології й сертифікації" взяло у лізинг автомобіль Lexus RX450h High Luxury за 676 897,63 грн.

На учорашній прес-конференції в ІА "Новий міст" керівник державного підприємства Олександр Турчин, якого представили вже як діючого депутата від Партії регіонів (нагадаємо, що у 5 скликанні Олександр Леонідович увійшов до міської ради за списком "Нашої України"), заявив, що машину було придбано аби... уникнути неефективного витрачання коштів.

У звичній для України манері валити все на попередника, Олександр Леонідович відхрестився від укладеного колишнім керівником договору, який змушений був виконувати під страхом штрафних санкцій від комерційного підприємства ТОВ "Євро Лізинг", яке погрожувало "ДніпроСтандартМетрології" штрафними санкціями у разі розірвання угоди.

Саме ж авто, за словами чиновника, є складовою затвердженої раніше програми розвитку ДП та підвищення ефективності його роботи.

Пан Турчин переконаний, що вся історія з придбаним "ДніпроСтандартМетрологією" Лексусом є спробою розвалити систему Держспоживстандарту, що безумовно, зашкодить як українським виробникам, так і споживачам.

Він також перейшов у контрнаступ, звинувативши у роздмухуванні галасу навколо історії з державним закупівлями лобістів, які "скасували сертифікацію рослинної олії, ковбас та інших товарів в угоду фальсифікаторам і контрабандистам".

Турчин також вимагає від Прем'єр-міністра України Миколи Азарова розібратися у цьому питанні і покарати тих, хто розпускає плітки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...