App Store Google Play

Турчин купив Лексус не для себе, а через безвихідь

05.11.2010 08:56
Як повідомляв Дніпроград, нещодавно стало відомо, що Держпідприємство "Дніпропетровський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології й сертифікації" взяло у лізинг автомобіль Lexus RX450h High Luxury за 676 897,63 грн.

На учорашній прес-конференції в ІА "Новий міст" керівник державного підприємства Олександр Турчин, якого представили вже як діючого депутата від Партії регіонів (нагадаємо, що у 5 скликанні Олександр Леонідович увійшов до міської ради за списком "Нашої України"), заявив, що машину було придбано аби... уникнути неефективного витрачання коштів.

У звичній для України манері валити все на попередника, Олександр Леонідович відхрестився від укладеного колишнім керівником договору, який змушений був виконувати під страхом штрафних санкцій від комерційного підприємства ТОВ "Євро Лізинг", яке погрожувало "ДніпроСтандартМетрології" штрафними санкціями у разі розірвання угоди.

Саме ж авто, за словами чиновника, є складовою затвердженої раніше програми розвитку ДП та підвищення ефективності його роботи.

Пан Турчин переконаний, що вся історія з придбаним "ДніпроСтандартМетрологією" Лексусом є спробою розвалити систему Держспоживстандарту, що безумовно, зашкодить як українським виробникам, так і споживачам.

Він також перейшов у контрнаступ, звинувативши у роздмухуванні галасу навколо історії з державним закупівлями лобістів, які "скасували сертифікацію рослинної олії, ковбас та інших товарів в угоду фальсифікаторам і контрабандистам".

Турчин також вимагає від Прем'єр-міністра України Миколи Азарова розібратися у цьому питанні і покарати тих, хто розпускає плітки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...