App Store Google Play

Турчин купив Лексус не для себе, а через безвихідь

05.11.2010 08:56
Як повідомляв Дніпроград, нещодавно стало відомо, що Держпідприємство "Дніпропетровський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології й сертифікації" взяло у лізинг автомобіль Lexus RX450h High Luxury за 676 897,63 грн.

На учорашній прес-конференції в ІА "Новий міст" керівник державного підприємства Олександр Турчин, якого представили вже як діючого депутата від Партії регіонів (нагадаємо, що у 5 скликанні Олександр Леонідович увійшов до міської ради за списком "Нашої України"), заявив, що машину було придбано аби... уникнути неефективного витрачання коштів.

У звичній для України манері валити все на попередника, Олександр Леонідович відхрестився від укладеного колишнім керівником договору, який змушений був виконувати під страхом штрафних санкцій від комерційного підприємства ТОВ "Євро Лізинг", яке погрожувало "ДніпроСтандартМетрології" штрафними санкціями у разі розірвання угоди.

Саме ж авто, за словами чиновника, є складовою затвердженої раніше програми розвитку ДП та підвищення ефективності його роботи.

Пан Турчин переконаний, що вся історія з придбаним "ДніпроСтандартМетрологією" Лексусом є спробою розвалити систему Держспоживстандарту, що безумовно, зашкодить як українським виробникам, так і споживачам.

Він також перейшов у контрнаступ, звинувативши у роздмухуванні галасу навколо історії з державним закупівлями лобістів, які "скасували сертифікацію рослинної олії, ковбас та інших товарів в угоду фальсифікаторам і контрабандистам".

Турчин також вимагає від Прем'єр-міністра України Миколи Азарова розібратися у цьому питанні і покарати тих, хто розпускає плітки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....