App Store Google Play

Якби не Вілкул – вибори б не відбулися?

01.11.2010 02:07
Вибори на Дніпропетровщині відбулися чесно і пройшли "без ексцесів". Такого висновку дійшли представники кількох партій на прес-конференції в ІА "Новий міст".

Речники з Партії регонів, НПУ, Батьківщини, Фронту Змін, КПУ  та Сильної України зійшлися на думці, що "попри стислі терміни і недосконалий виборчий закон, в області вдалося забезпечити високий рівень організації підготовки до виборів, профінансувати всі необхідні витрати", а "політичні партії мали можливість відкрито проводити передбачені законом агітаційні заходи".

При цьому, ані "Батьківщина", чиї брандмауери та білборди із зображенням Юлії Тимошенко неодноразово демонтували під час кампанії і чиїх членів комісій не включали до складу виборчкомів, ані Сильна Україна, Фронт Змін та УМ, котрі зіткнулися з тими ж проблемами, воліли про них не згадувати і легко пристали на пропозицію влади.

Неабияким важливим фактором належного проведення виборів до місцевих рад в області зібрання визнало підписання меморандуму деякими політичними партіями, яке ініціював буквально напередодні дня голосування губернатор Олександр Вілкул.  Нагадаємо, що меморандум підписали ВО «Батьківщина», «Сильна Україна», Соціалістична партія, Комуністична партія, «Наша Україна», Партія регіонів, «Фронт Змін», «Громада», «Народна партія» та «Україна Майбутнього».

Сенс та зміст заяв представників партій вражає, оскільки виборчий процес аж ніяк не закінчено. На момент, коли зібрання у "Новому Мості" давало виборам оцінку, пройшло лише голосування виборців. Не менш важливі фази, як то підрахунок голосів, оприлюднення результатів та їх можливе оскарження, передбачені навіть недолугим законом про вибори до місцевих рад від Партії Регіонів, ще далеко не позаду.

Не дивно, що речник партії влади Павло Безуглий не міг дочекатися тієї хвилини, коли він оголосить простим громадянам, що "все скінчилося, спіть спокійно, виграли ми, як і передбачали". Але що в цей час робили на прес-конференції преставники інших політичних сил, зрозуміти важко. Як важко зрозуміти й ту стрімкість, з якою "опозиційні" партії та кандидати визнали "чесність та порядок на виборах".

Таким чином, лідери місцевих  "опозиційних", як вони самі себе називають, партій погодилися з тим, що вибори пройшли прозоро та справедливо.

Нагадаємо, що в той самий час спостерігачі зафіксували на Дніпропетровщині чимало порушень: від незаконної агітації і аж до підкупу виборців. Зокрема, про масові порушення заявляє ГМ "ОПОРА" та один з підписанів меморандуму з владою - політична партія "Наша Україна".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...