App Store Google Play

Виробничий травматизм в області не зменшується

01.11.2010 15:49

Впродовж 9 місяців 2010 року, на підприємствах Дніпропетровської області в результаті нещасних випадків травмувались 649 працівників, в тому числі смертельні травми отримали 47 працівників.

Про це повідомляє Територіальне управління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області.

Для порівняння - торік за такий же період травми отримали 653 працівники, серед яких 44 загинули.

Збільшилась кількість нещасних випадків на підприємствах металургійної промисловості (за цей період в галузі травмувались 64 працівники проти 56 торік), машинобудування (39 проти 25), у соціально-культурній сфері (54 проти 39), на об`єктах будівництва (16 проти 14), у хімічній промисловості (12 проти 6), на підприємствах пошти та зв'язку (4 проти 1), а також у рибному господарстві (3 проти 0).

Окрім того, смертельних травмувань побільшало на підприємствах машинобудування (5 загиблих за січень-вересень 2010р. проти 0 за такий же період торік), металургійної промисловості (3 проти 1), хімічної промисловості (2 проти 1),  сільського господарства (8 проти 6), а також на підприємствах транспорту (4 проти 2).

Серед основних травмуючих факторів (видів подій) переважають дорожно-транспортні пригоди, падіння потерпілих з висоти, обвали або падіння предметів чи матеріалів, ураження електричним струмом, дія рухомих деталей, шкідливих та токсичних речовин тощо. Серед причин нещасних випадків на підприємствах 66% становлять організаційні причини, 21% - технічні, 13% - психофізіологічні (алкогольне сп`яніня, протиправні дії сторонніх осіб тощо).

Для попередження нещасних випадків на виробництві інспекторами теруправління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області від початку 2010 року проведено понад 4,6 тисячі обстежень виробничих об`єктів із високим ступенем ризику. Через виявлені порушення заборонялась експлуатація та видані приписи про приведення у відповідність до вимог безпеки майже 5,9 тисяч одиниць обладнання або виконуваних робіт. Притягнуто до адміністративної відповідальності 3504 працівників, в тому числі 367 керівників підприємств.

Також з урахуванням аналізу травматизму на підприємствах Радою теруправління Держгірпромнагляду за підсумками роботи за 9 місяців 2010 року ухвалено рішення щодо проведення інспекторами додаткових цільових перевірок в найбільш травмонебезпечних галузях виробництва, доповнивши відповідно план роботи на поточний рік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...