App Store Google Play

Виробничий травматизм в області не зменшується

01.11.2010 15:49

Впродовж 9 місяців 2010 року, на підприємствах Дніпропетровської області в результаті нещасних випадків травмувались 649 працівників, в тому числі смертельні травми отримали 47 працівників.

Про це повідомляє Територіальне управління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області.

Для порівняння - торік за такий же період травми отримали 653 працівники, серед яких 44 загинули.

Збільшилась кількість нещасних випадків на підприємствах металургійної промисловості (за цей період в галузі травмувались 64 працівники проти 56 торік), машинобудування (39 проти 25), у соціально-культурній сфері (54 проти 39), на об`єктах будівництва (16 проти 14), у хімічній промисловості (12 проти 6), на підприємствах пошти та зв'язку (4 проти 1), а також у рибному господарстві (3 проти 0).

Окрім того, смертельних травмувань побільшало на підприємствах машинобудування (5 загиблих за січень-вересень 2010р. проти 0 за такий же період торік), металургійної промисловості (3 проти 1), хімічної промисловості (2 проти 1),  сільського господарства (8 проти 6), а також на підприємствах транспорту (4 проти 2).

Серед основних травмуючих факторів (видів подій) переважають дорожно-транспортні пригоди, падіння потерпілих з висоти, обвали або падіння предметів чи матеріалів, ураження електричним струмом, дія рухомих деталей, шкідливих та токсичних речовин тощо. Серед причин нещасних випадків на підприємствах 66% становлять організаційні причини, 21% - технічні, 13% - психофізіологічні (алкогольне сп`яніня, протиправні дії сторонніх осіб тощо).

Для попередження нещасних випадків на виробництві інспекторами теруправління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області від початку 2010 року проведено понад 4,6 тисячі обстежень виробничих об`єктів із високим ступенем ризику. Через виявлені порушення заборонялась експлуатація та видані приписи про приведення у відповідність до вимог безпеки майже 5,9 тисяч одиниць обладнання або виконуваних робіт. Притягнуто до адміністративної відповідальності 3504 працівників, в тому числі 367 керівників підприємств.

Також з урахуванням аналізу травматизму на підприємствах Радою теруправління Держгірпромнагляду за підсумками роботи за 9 місяців 2010 року ухвалено рішення щодо проведення інспекторами додаткових цільових перевірок в найбільш травмонебезпечних галузях виробництва, доповнивши відповідно план роботи на поточний рік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...