App Store Google Play

Виробничий травматизм в області не зменшується

01.11.2010 15:49

Впродовж 9 місяців 2010 року, на підприємствах Дніпропетровської області в результаті нещасних випадків травмувались 649 працівників, в тому числі смертельні травми отримали 47 працівників.

Про це повідомляє Територіальне управління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області.

Для порівняння - торік за такий же період травми отримали 653 працівники, серед яких 44 загинули.

Збільшилась кількість нещасних випадків на підприємствах металургійної промисловості (за цей період в галузі травмувались 64 працівники проти 56 торік), машинобудування (39 проти 25), у соціально-культурній сфері (54 проти 39), на об`єктах будівництва (16 проти 14), у хімічній промисловості (12 проти 6), на підприємствах пошти та зв'язку (4 проти 1), а також у рибному господарстві (3 проти 0).

Окрім того, смертельних травмувань побільшало на підприємствах машинобудування (5 загиблих за січень-вересень 2010р. проти 0 за такий же період торік), металургійної промисловості (3 проти 1), хімічної промисловості (2 проти 1),  сільського господарства (8 проти 6), а також на підприємствах транспорту (4 проти 2).

Серед основних травмуючих факторів (видів подій) переважають дорожно-транспортні пригоди, падіння потерпілих з висоти, обвали або падіння предметів чи матеріалів, ураження електричним струмом, дія рухомих деталей, шкідливих та токсичних речовин тощо. Серед причин нещасних випадків на підприємствах 66% становлять організаційні причини, 21% - технічні, 13% - психофізіологічні (алкогольне сп`яніня, протиправні дії сторонніх осіб тощо).

Для попередження нещасних випадків на виробництві інспекторами теруправління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області від початку 2010 року проведено понад 4,6 тисячі обстежень виробничих об`єктів із високим ступенем ризику. Через виявлені порушення заборонялась експлуатація та видані приписи про приведення у відповідність до вимог безпеки майже 5,9 тисяч одиниць обладнання або виконуваних робіт. Притягнуто до адміністративної відповідальності 3504 працівників, в тому числі 367 керівників підприємств.

Також з урахуванням аналізу травматизму на підприємствах Радою теруправління Держгірпромнагляду за підсумками роботи за 9 місяців 2010 року ухвалено рішення щодо проведення інспекторами додаткових цільових перевірок в найбільш травмонебезпечних галузях виробництва, доповнивши відповідно план роботи на поточний рік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...