App Store Google Play

В Новомосковську перемогла опозиція, але зафіксувати це не дають

01.11.2010 22:08
Доволі неочікувано завершилися вибори Новомосковського міського голови (Дніпропетровська область). За повідомленнями з міської територіальної виборчої комісії, лідерство у гонці за крісло утримує кандидат від партії "Батьківщина" Сергій Мороз.

Його відрив від найближчого переслідувача - кандидата від Партії регіонів Дмитра Глущенка становить 1040 голосів. При цьому міська ТВК не отримала відомості ще з чотирьох великих дільниць.

Очевидці стверджують, що комісії просто сидять в ДВК і чекають рішення "на горі". Їх штучно притримують, аби знайти можливість "відкрутити рішення" на користь провладного кандидата.

Враховуючи реальну явку виборців, яка не перевищує 40%, аби переломити шальки терезів на користь регіонала, у протоколах з дільниць, що залишилися, необхідно показати його підтримку на рівні 65-70%, чого не спостерігалося на решті дільниць.

Спостерігачі сподіваються, що влада не піде на крайні міри й визнає вибори опозиційного кандидата.

Експерти пояснюють неочікувано високий результат кандидата від ВО "Батьківщина", насамперед, недолугими і безцеремонними діями влади, яка вже понад місяць утримує в СІЗО колишнього міського голову Новомосковська Литвищенка, після того як останній відмовився вступати до лав партії.

Таким чином досвід Новомосковська та інших міст показує, що один з основних методів, застосованих владою для нейтралізації "незручних" мерів та кандидатів, а саме кримінальне перслідування, спрацював проти кандидатів від Партії регіонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....