App Store Google Play

У Дніпропетровську майже ніде немає повної інформації про кандидатів

31.10.2010 10:26

Відсутність повної інформації про кандидатів до місцевих рад та на посаду міського голови - чи не основна ознака поточних виборів, яка прослідковується на усіх дільницях Дніпропетровська.

Як ми вже повідомляли, свою негативну роль в цьому відіграли насамперед районні територіальні виборчі комісії: якщо інформація про кандидатів до обласної ради представлена скрізь і в повному обсязі, кандидатів на посаду Дніпропетровського міського голови та до міської ради - з деякими пробілами, то про кандидатів-мажоритарників до райрад майже скрізь забули.

Як повідомляє з дільниці №03164 (24 міський округ) кандидат до міської ради Тетяна Петренко, на стенді дільниці кандидати до обласної та міської рад перемішані, а працівники комісії відмовляються їх впорядковувати, посилаючись на те, що їм ніколи, а "люди самі вміють читати".

Водночас на більшості дільниць міського виборчого округу №57 зникла інформація про кандидата від партії "Україна Майбутнього". Зокрема, на дільниці №00393 представникам партії повідомили, що інформацію не надала міська ТВК. На диво, на деяких дільницях того ж округу інформація про кандидата присутня.

Про факти відсутності інформації про своїх кандидатів повідомляє прес-служба партії "Єдиний центр". За її спостереженнями, в Жовтневому, Бабушкінському та Індустріальному районах інформації про кандидатів у депутати по одномандатним мажоритарним виборчим округам до Дніпропетровської міської ради від Єдиного Центру зовсім немає.

Лише після того, йдеться в повідомленні, як єдиноцентрисити підняли шум, працівники лише деяких виборчих дільниць розмістили плакати з інформацією, та більшість з них без фотографій та не відповідають стандартам, за якими зроблені плакати представників інших політичних сил.

На думку представників "Єдиного центру", такі порушення роблять виборчий процес не чесним, адже права кандидатів та їх виборців стали не рівними.

Дніпроград продовжує уважно стежити за ходом місцевих виборів й інформувати городян про виявлені порушення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...