App Store Google Play

Партія Захисників Вітчизни має намір оскаржувати результати виборів

31.10.2010 17:44
Зважаючи на системність та продуманість порушень під час проведення місцевих виборів, Партія Захисників Вітчизни налаштована оскаржувати результати голосування по Ленінському району Дніпропетровська в суді. Про це Дніпрограду повідомив кандидат у мери від ПЗВ Сергій Севріков.

Він зауважив, що на всіх дільницях Ленінського району, ними зафіксована низка порушень. Інформація про кандидатів у мери, мажоритарників та партійні списки розміщена на дільницях не повністю. «Про мене та кандидатів від нашої партії немає інформації на жодній дільниці Ленінського району», - повідомив пан Севріков.

Представники ПЗВ наразі здійснюють фото- та відеофіксацію порушень та подаватимуть скарги у законному порядку. Раніше партія повідомляла про нерівні умови для кандидатів у бюлетенях та упереджений екзит-пол.

Окрім того, на дільницях немає інформації про окремих кандидатів - вона або відсутня або просто не вивішена. На інформаційних стендах фотографії одних кандидатів кольорові, а інших - чорно-білі та надруковані із дефектами, що також формує ставлення виборців до кандидатів під час ознайомлення з їхніми біографіми.

На дільниці №03210 делегація ПЗВ взагалі зафіксівала як виборець заповнює бюлетень не у кабінці, а прямо на столі голови комісії.

Враховуючи, що такі порушення є не поодинокими випадками, а системними, ПЗВ визнаватиме вибори недійсними у порядку, встановленом законом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...