App Store Google Play

Куліченка знімуть з виборів?

30.10.2010 16:36

Притягнути до відповідальності кандидата на посаду Дніпропетровського міського голови Куліченка І.І. згідно діючого Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» вимагає Андрій Денисенко.

Відповідну скаргу на порушення Закону України в частині строків проведення передвиборчої агітації Андрій Денисенко подав до Дніпропетровської міської виборчої комісії.

У скарзі кандидат на посаду міського голови Дніпропетровська Андрій Денисенко вказує на порушення Іваном Куліченком суворого правила, за яким в день перед виборами не може здійснюватись агітація. Водночас, сьогодні, 30 жовтня, виявлено цілу низку фактів розміщення політичної реклами на білбордах як форми передвиборної агітації Івана Куліченка.

Зокрема, у доданому до скарги акті йдеться про білборди «25 жовтня - день визволення Дніпропетровська 28 жовтня - день визволення України від фашистських загарбників. Вітаю зі святом! Міський голова Іван Куліченко», які наразі розташовані на проспекті Героїв Сталінграду 22, 24Б та 28, а також на ж/м Тополя - 3, біля будинку 30 та напроти АЗС "Лукойл". Крім того, у фотоматеріалах-додатках до скарги міститься інформація про розташування агітаційного білборду «Разом будуємо нове місто!» на вул. Набережна Заводська, в районі стану «550», а також низки білбордів на житловому масиві Тополя та Запорізькому шосе.

Слід зауважити, що насправді бордів з незаконною агітацією за Івана Куліченка по місту значно більше. У скарзі йдеться лише про ті з них, які задокументовані на фото та про які складено відповідні акти.

Як йдеться в скарзі, зафіксоване порушення норм Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» щодо встановлених строків проведення передвиборної агітації учасником виборчого процесу порушує не тільки прямі норми Закону про заборону агітації в день, що передує дню голосування (п.2 ст.47, пп.3 п.11 ст.53 Закону), а й основоположний принцип виборчого права - рівність суб'єктів виборчого процесу (статті 4, 11 Закону), зокрема права решти кандидатів на посаду на посаду Дніпропетровського міського голови та особисто Андрія Денисенка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...