App Store Google Play

Міліція відповість за перевищення повноважень – Юрій Кармазін

29.10.2010 16:23

 

Народний депутата України, голова Партії захисників Вітчизни, сенатор Міжнародного парламенту Безпеки і Миру Юрій Кармазин направив запит до Генерального прокурора України Олександра Медведика та Прокурора Дніпропетровської області Михайла Косюти з вимогою вжиття невідкладних заходів прокурорського реагування.

Депутатські запити щодо правової оцінки дій дніпропетровської міліції також відправлені на імя Президента України Віктора Януковича, Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової та Міністра Внутрішніх справ України Анатолія Могильова.

Вищі прокурори області та України разом з вищим керівництвом міліції  мають втрутитися в ситуацію, яка склалася навколо незаконного затримання та побиття співробітниками ГУ МВС України в Дніпропетровській області громадянина Д.В. Будима. Нагадаємо, що на останнього кілька працівників міліції під орудою заступника начальника Дніпропетровського управління міліції В.А. Седлецького вчинили справжній напад 22 жовтня під час мирної акції протесту ВО "Свобода" під парканом подвір'я Дніпропетровської ОДА.

Народний депутат у своєму запиті до прокурорів охарактеризував дії міліції як "грубе порушення Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, Конституції України, Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України "Про міліцію".

Особливий наголос у запиті зроблено на тому факті, що для скоєння неправомірних дій працівники міліції затягли свою жертву на подвір'я обласної державної адміністрації. Також не залишилося поза увагою правозахисника й наступні дії міліції щодо складання фіктивних протоколів про адміністративні правопорушення та спроби притягти постраждалого Дмитра Будима до адміністративної відповідальності. Адже подібні протоколи мають складатися на місці події, а затриманому Будиму почали закидати звинувачення лише після двох годин утримання його під вартою в Кіровському райвідділі міліції.

Народний депутат України, ознайомившись з свідченнями очевидців та відео-матеріалами, в тому числі й наданими нашим ресурсом, на яких чутко відображені обставини затримання та побиття Дмитра Будима, дійшов висновку, що в діях працівників міліції наявні ознаки складу злочину, передбачені статтями 364, 365 та 366 КК України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...