App Store Google Play

Порушення на виборах у Дніпропетровську фіксуватимуть журналісти

28.10.2010 09:12

У Дніпропетровську 170 членів дільничних виборчих комісій є членами двох комісій одночасно, що є порушенням виборчого законодавства. Про це на прес-конференції у Дніпропетровську повідомив голова обласної громадської організації „Незалежна асоціація журналістів" Іван Красіков.

За його словами, за результатами проведеного моніторингу, в ДВК міста не дотримано паритету представництва між провладними та опозиційними партіями. Зокрема, непарламентська партія „Громадянська солідарність" при 5 кандидатах в депутати у власному списку на виборах до Дніпропетровської міськради має 840 членів ДВК.

І.Красіков також наголосив, що Дніпропетровська міська територіальна виборча комісія порушила ст. 13 та ст. 25 Закону „Про вибори до місцевих рад", розпочавши свою роботу на день пізніше від встановленого законодавством терміну.

Також МТВК до цього часу не обнародувала списки кандидатів в депутати міської ради по одномандатних округах.

За даними моніторингу Незалежної асоціації журналістів, присутність на місцевих телеканалах Дніпропетровщини кандидатів у депутати від Партії регіонів та її союзників є домінуючою.

„На обласному державному та муніципальному телеканалі Дніпропетровська інформації про діяльність опозиції взагалі немає", - зазначив Іван Красіков.

Він також повідомив, що 31 жовтня Незалежна асоціація журналістів здійснюватиме моніторинг ходу виборів з метою виявлення порушень. Для цього планується задіяти 8 мобільних груп (по 1 на кожний район міста), куди входитимуть 16 журналістів з різних регіонів України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...