App Store Google Play

Причиною катастрофи у Марганці визнали людський фактор

27.10.2010 19:25
В Міністерстві внутрішніх справ впевнені, що зіткнення рейсового автобусу із потягом на залізничному переїзді у Марганці (Дніпропетровська область) сталося за сукупності обставин, але вирішальну роль зіграв "людський фактор". Про це, коментуючи хід слідства, заявив заступник міністра внутрішніх справ Василь Фаринник.

За словами заступника міністра, у слідства є інформація про те, що водій автобусу мав вади зору: "Він мав би носити лінзи або окуляри".

Також Фаринник додав, що водій досить давно проходив медичний огляд. Окрім того, заступник міністра заявив, що аварія стала наслідком також і людського фактору: водій не очікував, що в той момент, коли він перетинав переїзд, на рейках з'явиться ще один потяг.

Окрім того, слідством встановлено, що ліве бокове скло кабіни водія автобусу було затоновано понад дозволену норму і його світлопропускна здатність складала 2,14%.

Водночас, у слідства не знайшла підтвердження версія про приналежність водія то деструктивних сект.

Нагадаємо, страшна трагедія трапилася вранці 12 жовтня біля Марганця Нікопольського району Дніпропетровської області. Переповнений пасажирський автобус на залізничному переїзді зіткнувся з локомотивом.

45 людей загинули, серед них троє дітей. Трьох поранених уже перевели в травматологію (двоє у задовільному стані, один - середньої тяжкості). П'ятеро людей поки в реанімації у вкрай важкому стані.

Аварію визнали найбільшою ДТП за часи незалежності України.

ТСН.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...