App Store Google Play

Чи важливіше життя дитини за бюлетені?

27.10.2010 11:26

Як повідомив департамент по зв'язкам з громадськістю Міністерства  Внутрішніх  Справ, у селищі Старовишневецьке Синельніковського  району інспектор  Синельніківського  міського (це важливо!) відділку міліції  23 жовтня  о другий ночі застрелив одного школяра та поранив іншого.

Про це повідомляється з тим спокоєм, який особисто мене змушує здригатися. Адже загинула дитина....

Прокуратура визнала застосування зброї правомірним.

За офіційною версією, інспектор охороняв бланки виборчих бюлетенів у приміщенні сільради.

О другий ночі він вийшов на вулицю - начебто, для огляду території.  Тут його почали ображати та «наступати» на нього двоє п'яних старшокласників. Міліціонер, начебто, зробив два постріли у повітря та три - по ногах одного з хлопців, і поранив його. Але другий схопив його ззаду і  охоронець порядку (?), переклавши пістолет в ліву  руку та просунувши  ствола під пахву,  вбив "нападника".

Навіть якщо офіційна версія повністю відповідає дійсності, вона не може бути прийнята як однозначне виправдання міліціонера. Адже з одного боку доросла (і, за офіційною версією, твереза) людина,  яка, згідно закону зобов'язана підтримувати добру фізичну форму. З іншого - п'яний підліток! Невже не можна було знешкодити дитину, не вбиваючи?!

Вдарити назад рукою, у який затиснуте руків'я макара - мало не буде! Або з силою опустити підбор на ногу нападника, розчавити кістки стопи - неважко. Або присісти та перекинути через голову!

Втім, є й ще кілька питань.

Чому бюлетені у сільраді охороняв міліціонер з міста?

Чому він поночі вийшов на вулицю, хоча це однозначно небезпечно? Для охорони бланків не потрібно оглядати територію - навпаки не слід виходити з того приміщення, де вони знаходяться.

Що таке «старшокласники»? Одинадцятий клас, чи лише сьомий? Якщо вони були настільки п'яні, що не злякалися пострілів, то ...  То тоді тим більше можна було знешкодити, не вбиваючи!

Навіть у повідомленні не сказано, що до пострілів між інспектором та дітьми був прямий фізичний контакт.  То чи було вбивство єдиним виходом з ситуації?

Мені чомусь здається, що ці питання повинні хвилювати кожну чесну людину.

P.S.: П'ять хвилин тому я розмовляв по айсікью з колишнім учнем, якій тоді ліз в усі бійки і навіть гірше. Зараз на власні гроші побудував дитячу площадку. Яке щастя, що він не нарвався на такого «охоронця порядку»! 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...