App Store Google Play

Коломойський став європейським політиком

26.10.2010 10:20

Ігор Коломойський, український бізнесмен, власник групи "Приват", став головою Європейської ради єврейських громад. Таке рішення прийняли делегати з'їзду ради сьогодні в Берліні.

Коломойський буде керувати організацією протягом 5 років.

Після голосування Коломойський пообіцяв, що займеться інтеграцією громад різних європейських країн.

"Громади європейських країн досить роз'єднані, і ми розуміємо, що немає реального фактичного зв'язку. Якщо він існує на рівні керівників, то її немає між членами громад і рядовими членами громад. Тому в принципі ця інтеграція вона дала б великий прогрес, великий поштовх і велику користь ", - заявив Коломойський каналу 1+1.

Віце-президентами стали Джонатан Джозеф (Великобританія), Томі Орні (Італія) і Вадим Рабинович (Україна).

У з'їзді єврейських керівників беруть участь представники 25 європейських країн, посли Ізраїлю в Європі, міністри ізраїльського уряду, а також керівництво Американської єврейської ради.

Коломойський входить до числа найзаможніших людей України. За даними журналу "Кореспондент", дніпропетровський бізнесмен має статки у $ 6,5 млрд. і поступається в рейтингу самих багатих українців лише бізнесменові Рінату Ахметову.

Активи контрольованої Ігорем Коломойським групи "Приват" включають підприємства в сфері металургії, фінансів, харчопрому, мас-медіа, туризму, транспорту, енергетики та хімії. Бізнесмен також володіє клубом "Дніпро", Дніпропетровськ.

У 2010 році відразу кілька активів Коломойського опинилися під тиском. Приміром, на початку вересня на землі гірськолижного курорту "Буковель", що належить групі "Приват" було накладено арешт.

tochka.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...