App Store Google Play

Дніпропетровський співак став фіналістом "Х-фактору"

26.10.2010 11:53
Артист "Театру КВН ДГУ" Юрій Богуславський боротиметься за два мільйони гривень.

Наступної суботи Дніпропетровськ триматиме кулаки за свого земляка - учасника вокального талант-шоу "Х-фактор". Нагадаємо, відомий артист Театру КВН ДГУ 42-річний Юрій Богуславський подолав жорсткий відбір і увійшов до числа 12 фіналістів.

"За тиждень нас повинно залишитися вже 11. Але кожен сподівається, що піде не він, адже ми багато працюємо - щодня в нас годинами тривають уроки вокалу, акторської майстерності, танців. Приємно усвідомлювати, що з нами працюють високопрофесійні педагоги, на нами чаклують стилісти. Одним словом, графік у нас напружений і учасники шоу здружилися", - розповів "Сегодня" Юрій, який вже місяць живе в Києві і готується до прямих ефірів шоу. На його думку, він потрапив у дуже сильний проект, в якому зібрані по-справжньому талановиті учасники і конкурувати з ними вкрай складно.

"Взагалі ж, мене тішить вже те, що я  пробився до фіналу першого Х-фактора в Україні. Так, що певний рубіж вже подолав. Я найстарший учасник проекту. Моєму синові в листопаді буде вже 22 роки, а тут двом наймолодшим учасникам по 15 років", - посміхається Богуславський.

Відомим Юрко став ще в радянські часи завдяки команді КВН ДГУ. Кілька років тому артист потрапив у автокатастрофу, в якій ледь вижив, а пластичні хірурги буквально по частинах відновлювали йому обличчя.

"Для мене ці події вже в минулому. Я не хотів кричати про це на кожному кроці, просто випадково розповів таку історію під час зйомок шоу й так вийшло, що її вже "заїздили". Була справа - збирали гроші на операції усім світом. Потім мене в рідному Дніпропетровську вже не впізнавали - бувало, посеред міста знайомі люди зупинялися й запитували: "А в тебе немає випадково брата-квнщика?", - згадує Юрій.

Він в жодному разі не зізнається яку саме пісню співатиме майбутньої суботи.

"Нехай це наразі залишиться таємницею і стане сюрпризом  для глядачів, - посміхається учасник шоу. - Не хочеться зараз будувати великих планів - треба дочекатися конкретних результатів мого виступу. Сподіваюся, звичайно, пройти далі, але закони шоу такі, що щотижня хтось залишатиме проект".

За перипетіями проекту уважно стежать родина, друзі та колеги вокаліста. "Після кожного виступу Юри ми зідзвонюємося. Він дослухається до моєї думки, до думки друзів. Хочеться, звичайно, перемогти. Певні шанси є, адже в нього колосальний досвід", - розповіла Наталя - дружина учасника шоу.

"Бажаю Юрку перемоги! Він має унікальні вокальні дані. Переглядаю його виступи в інтернеті й певен, що він має шанси. Особливо якщо правильно буде обраний репертуар. Вважаю, що ту битву покинуло дуже багато сильних співаків, але, вочевидь, такі закони шоу-бізнесу. А шоубіз і мистецтво все-таки дещо різні речі", - розповів режисер і актор Театру КВН ДГУ Євгеній Чепурняк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...