App Store Google Play

Денисенко: "Політичні партії марно зіпсували папір"

26.10.2010 09:35

Підписання в Дніпропетровській ОДА Меморандуму про проведення чесних та прозорих виборів жодним чином не гарантує ані чесності, ані прозорості.

Про це заявив кандидат на посаду міського голови Дніпропетровська Андрій Денисенко під час телевізійного ефіру програми "Свобода вибору" у понеділок, 25 жовтня.

- Жоден папірець, підписаний з цією партією, не вартий паперу, на якому він надрукований, - прокоментував Денисенко підписаний вісьмома політичними силами документ.

Попри всі заяви та меморандуми, на Дніпропетровщині правляча партія активно використовує адміністративний ресурс: знімаються з виборів партії, кандидатам виносяться безпідставні попередження, не включаються до виборчих комісій представники опозиційних партій тощо.

Політик також додав, що увесь інформаційний простір натомість заповнений відвертою рекламою та саморекламою Партії регіонів та кандидатів, яких вони підтримали на виборах.

- Телеефіри заповнені віртуальним мером, - наголосив Андрій Денисенко. - Водночас він так і знайшов у собі сміливості вийти в прямий телеефір та відповісти на реальні запитання.

- Ми маємо можливість задати питання Денисенку, Олійнику, Павелку, але не діючому меру. Чому він не вийшов і не прозвітував перед громадою про проведену за п'ять років роботу? - поставив риторичне запитання громадський діяч.

На переконання Андрія Денисенка, така поведінка діючого мера  принижує честь і гідність міста. Тим більшим блюзнірством та цинізмом виглядають заяви Партії регіонів про якісь міфічні досягнення та покращення життя городян.

Нагадаємо, що меморандум підписали ВО «Батьківщина», «Сильна Україна», Соціалістична партія, Комуністична партія, «Наша Україна», Партія регіонів, «Фронт Змін», «Громада», «Народна партія» та «Україна Майбутнього».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...