App Store Google Play

Денисенко: "Політичні партії марно зіпсували папір"

26.10.2010 09:35

Підписання в Дніпропетровській ОДА Меморандуму про проведення чесних та прозорих виборів жодним чином не гарантує ані чесності, ані прозорості.

Про це заявив кандидат на посаду міського голови Дніпропетровська Андрій Денисенко під час телевізійного ефіру програми "Свобода вибору" у понеділок, 25 жовтня.

- Жоден папірець, підписаний з цією партією, не вартий паперу, на якому він надрукований, - прокоментував Денисенко підписаний вісьмома політичними силами документ.

Попри всі заяви та меморандуми, на Дніпропетровщині правляча партія активно використовує адміністративний ресурс: знімаються з виборів партії, кандидатам виносяться безпідставні попередження, не включаються до виборчих комісій представники опозиційних партій тощо.

Політик також додав, що увесь інформаційний простір натомість заповнений відвертою рекламою та саморекламою Партії регіонів та кандидатів, яких вони підтримали на виборах.

- Телеефіри заповнені віртуальним мером, - наголосив Андрій Денисенко. - Водночас він так і знайшов у собі сміливості вийти в прямий телеефір та відповісти на реальні запитання.

- Ми маємо можливість задати питання Денисенку, Олійнику, Павелку, але не діючому меру. Чому він не вийшов і не прозвітував перед громадою про проведену за п'ять років роботу? - поставив риторичне запитання громадський діяч.

На переконання Андрія Денисенка, така поведінка діючого мера  принижує честь і гідність міста. Тим більшим блюзнірством та цинізмом виглядають заяви Партії регіонів про якісь міфічні досягнення та покращення життя городян.

Нагадаємо, що меморандум підписали ВО «Батьківщина», «Сильна Україна», Соціалістична партія, Комуністична партія, «Наша Україна», Партія регіонів, «Фронт Змін», «Громада», «Народна партія» та «Україна Майбутнього».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...