App Store Google Play

Андрій Денисенко розповів про свої перші кроки на посаді міського голови

26.10.2010 10:35
Дніпропетровську необхідно провести люстрацію. На цьому наголосив кандидат на посаду міського голови Андрій Денисенко у прямому ефірі телевізійного проекту Савіка Шустера "Свобода вибору".

Як зазначив політик, усі заступники міського голови разом з керівниками відділів та департаментів міськвиконкому мають піти у відставку, адже всі вони є в певній мірі причетними до корупційної політики, яка упродовж останніх років проводилась в місті і мусять понести відповідальність за це.

Саме антикорупційна люстрація стане першим кроком Андрія Денисенка у разі обрання його міським головою Дніпропетровська.

Наступним кроком політик назвав проведення прямого публічного аудиту всіх активів та пасивів міста.

- Ми мусимо точно знати, скільки дитсадків сьогодні знаходяться в оренді у комерційних структур, скільки насправді - 416 або 1416 гектарів землі без жодних аукціонів передано діючою владою у приватні руки, скільки об'єктів комунальної власності віддано в оренду і чи отримує міський бюджет за них гроші тощо.

Після проведення ретельного аудиту, переконаний Денисенко, слід скасувати всі незаконні рішення міської ради 5 скликання, які завдали шкоду територіальній громаді.

Обов'язковим для виконання Андрій Денисенко також назвав пункт про щоквартальний звіт міського голови стосовно проведеної роботи.

Крім того, на думку політика, необхідно впровадити практику прийняття чиновників на роботу виключно за результатами конкурсів, а також декларування кожним з них не лише своїх доходів, але також і доходів членів родини та видатків.

- Тоді стануть неможливими випадки, коли "чесний суддя" з зарплатою у 3-5 тисяч гривень може дозволити собі мешкати у триповерховому будинку та купувати дітям автівки вартістю кількасот тисяч гривень, - пояснив Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...