App Store Google Play

Аквапарку в Дніпропетровську поки не буде – в інвесторів забрали землю

26.10.2010 13:29

Земля в Україні - не з дешевих, а земля біля води зростає в ціні неймовірно. Тож особливо у розпал пляжного сезону ресурс берегів привертає увагу підприємців та чиновників. У Дніпропетровську нова влада взялася за "благоустрій прибережних територій".

Після трирічної боротьби у судах нині посадовці силоміць забирають пляж у приватних підприємців. Мовляв, ті не виконали те, що обіцяли, а дніпровські краєвиди мають милувати око відпочивальників, тож паркани геть.

В результаті у Дніпропетровську відбувається справжня "пляжна війна". Чиновники міської ради, озброївшись спецтехнікою та рішенням суду, забирають у бізнесмена п'ять гектарів піщаного узбережжя. Віталій  Федоренко,  начальник відділу моніторингу земельного управління  Дніпропетровської міськради, стверджує, що мало місце самовільне захоплення території, яку нині звільняють від загарбників. Головним аргументом при цьому є відсутність договору оренди на земельну ділянку.

Зранку 25 жовтня комунальники не тільки зруйнували паркан, а ще й демонтували навіси. Орендар -  Олександр Жуков з Міської інвестиційної групи, стверджує, що усі документи на цю територію у нього на руках.

Пан Жуков стверджує, що весь час, поки його підприємство займалося роботами на території й готувало проект побудови аквапарку, воно сплачувало у бюджет міської ради "завуальовану орендну плату" - так звану "дольову участь" підприємства у реконструкції та розвитку міста.

У обставинах, що склалися, можна зрозуміти і владу, і підприємців. Коли орендарі-бізнесмени брали пляж в свої руки, вони обіцяли звести тут аквапарк, але жодних дій у цьому напрямку не виконали, а в останні два роки територію взагалі не використовували. З іншого боку, переконують підприємці, орендну плату в скарбницю міста вносили регулярно, тож забирати у них місце влада права не має.

За матеріалами ICTV

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...