App Store Google Play

Аквапарку в Дніпропетровську поки не буде – в інвесторів забрали землю

26.10.2010 13:29

Земля в Україні - не з дешевих, а земля біля води зростає в ціні неймовірно. Тож особливо у розпал пляжного сезону ресурс берегів привертає увагу підприємців та чиновників. У Дніпропетровську нова влада взялася за "благоустрій прибережних територій".

Після трирічної боротьби у судах нині посадовці силоміць забирають пляж у приватних підприємців. Мовляв, ті не виконали те, що обіцяли, а дніпровські краєвиди мають милувати око відпочивальників, тож паркани геть.

В результаті у Дніпропетровську відбувається справжня "пляжна війна". Чиновники міської ради, озброївшись спецтехнікою та рішенням суду, забирають у бізнесмена п'ять гектарів піщаного узбережжя. Віталій  Федоренко,  начальник відділу моніторингу земельного управління  Дніпропетровської міськради, стверджує, що мало місце самовільне захоплення території, яку нині звільняють від загарбників. Головним аргументом при цьому є відсутність договору оренди на земельну ділянку.

Зранку 25 жовтня комунальники не тільки зруйнували паркан, а ще й демонтували навіси. Орендар -  Олександр Жуков з Міської інвестиційної групи, стверджує, що усі документи на цю територію у нього на руках.

Пан Жуков стверджує, що весь час, поки його підприємство займалося роботами на території й готувало проект побудови аквапарку, воно сплачувало у бюджет міської ради "завуальовану орендну плату" - так звану "дольову участь" підприємства у реконструкції та розвитку міста.

У обставинах, що склалися, можна зрозуміти і владу, і підприємців. Коли орендарі-бізнесмени брали пляж в свої руки, вони обіцяли звести тут аквапарк, але жодних дій у цьому напрямку не виконали, а в останні два роки територію взагалі не використовували. З іншого боку, переконують підприємці, орендну плату в скарбницю міста вносили регулярно, тож забирати у них місце влада права не має.

За матеріалами ICTV

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...