App Store Google Play

Аквапарку в Дніпропетровську поки не буде – в інвесторів забрали землю

26.10.2010 13:29

Земля в Україні - не з дешевих, а земля біля води зростає в ціні неймовірно. Тож особливо у розпал пляжного сезону ресурс берегів привертає увагу підприємців та чиновників. У Дніпропетровську нова влада взялася за "благоустрій прибережних територій".

Після трирічної боротьби у судах нині посадовці силоміць забирають пляж у приватних підприємців. Мовляв, ті не виконали те, що обіцяли, а дніпровські краєвиди мають милувати око відпочивальників, тож паркани геть.

В результаті у Дніпропетровську відбувається справжня "пляжна війна". Чиновники міської ради, озброївшись спецтехнікою та рішенням суду, забирають у бізнесмена п'ять гектарів піщаного узбережжя. Віталій  Федоренко,  начальник відділу моніторингу земельного управління  Дніпропетровської міськради, стверджує, що мало місце самовільне захоплення території, яку нині звільняють від загарбників. Головним аргументом при цьому є відсутність договору оренди на земельну ділянку.

Зранку 25 жовтня комунальники не тільки зруйнували паркан, а ще й демонтували навіси. Орендар -  Олександр Жуков з Міської інвестиційної групи, стверджує, що усі документи на цю територію у нього на руках.

Пан Жуков стверджує, що весь час, поки його підприємство займалося роботами на території й готувало проект побудови аквапарку, воно сплачувало у бюджет міської ради "завуальовану орендну плату" - так звану "дольову участь" підприємства у реконструкції та розвитку міста.

У обставинах, що склалися, можна зрозуміти і владу, і підприємців. Коли орендарі-бізнесмени брали пляж в свої руки, вони обіцяли звести тут аквапарк, але жодних дій у цьому напрямку не виконали, а в останні два роки територію взагалі не використовували. З іншого боку, переконують підприємці, орендну плату в скарбницю міста вносили регулярно, тож забирати у них місце влада права не має.

За матеріалами ICTV

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...