App Store Google Play

Влада зриває вибори до місцевих рад?

25.10.2010 11:27
Дільничні виборчі комісії не будуть фінансуватися! Так заявив на зібранні голів дільничних виборчих комісій Ленінського району міста Дніпропетровська голова районної ТВК О.Г. Литвин.

Згідно інструкції, яку пан Литвин прочитав представникам дільниць, вони самі мають знайти й оплатити машину, якою доставлятимуть результати волевиявлення громадян у район та місто, а також об'їжджатимуть виборців, нездатних самостійно пересуватися.

Крім того, дільничні комісії мають забезпечити себе нормативно-правовою документацією (скачати з сайту ЦВК), кабінками, канцтоварами та іншими дрібницями (полюбовно домовитися з приміщенням, де працює комісія).

Також, за словами голови районної ТВК, з усієї дільничної комісії буде оплачена робота лише двох осіб - голови та секретаря - всі інші отримають від держави по 102 гривні добових, та і то невідомо коли.

Причиною подібної ситуаціє є нульове на даний момент фінансування районної територіальної виборчої комісії. За словами пана Литвина, у міській ТВК, куди навіть кандидати на посаду міського голови іноді не можуть попасти, жодних пояснень щодо перспектив фінансування районних і дільничних комісій не пояснюють.

Як з'ясував Дніпроград, подібна картина спостерігається й у інших районах міста. Вибори до місцевих рад, фактично, проводяться в кредит. Зокрема, в Красногвардійському районі Дніпропетровська, районна ТВК за рахунок запозичених коштів видала на кожну ДВК по 20 кулькових ручок, по 5 лінійок, по 3 рулони липкої стрічки та по пачці паперу. Про фінансування автомобілів та облаштування кабінок також поки що мова не йде.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...