App Store Google Play

У Кривому Розі виявили дитячу порностудію, яку організували японці

25.10.2010 18:10
Під час проведення загальнодержавної операції, спрямованої на відпрацювання оголошень інтимного характеру, працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Криворізького МУ ГУМВС України в Дніпропетровській області на одному із сайтів мережі Інтернет виявлено факти розміщення фотознімків неповнолітніх дівчат інтимного характеру, що мають ознаки зображень порнографічного характеру.

З метою виявлення причетних до вказаної злочинної діяльності осіб проведено комплекс оперативно-розшукових заходів, у результаті яких отримано інформацію відносно чотирьох громадян Японії, мешканців м. Токіо. Вони проявляли інтерес до дитячої еротики і порнографії та під виглядом туристичної подорожі вперше прибули на територію України в травні 2009 року терміном на 1 місяць з метою виготовлення еротичних знімків за участю дітей. В подальшому вказані знімки були розміщені у мережі Інтернет.
Вдруге зазначені громадяни прибули в Україну у жовтні 2010 року, а саме - до м. Кривий Ріг з метою заснування фотостудії.

За повідомленням ВЗГ ГУ МВС України у Дніпропетровській області, у Кривому Розі вказані японці підшукали жінку на ім'я Ірина, 1979 р.н., помешкання якої було обладнане фото-відеоапаратурою та приладами швидкісного доступу до мережі Інтернет.

За допомогою Ірини проводився підбір неповнолітніх дівчат, яких під виглядом проведення кастингу у моделі для розміщення знімків у японському журналі моди, фотографували в еротичному одязі та з частково оголеними частинами тіла, після чого розміщували дані фото на порнографічному сайті.

Проведеними оперативними заходами встановлено 9 малолітніх дівчат віком 13 - 15 років, які брали участь в еротичних зйомках, загальна ж кількість таких осіб - більше двадцяти.

Роботу фотостудії працівниками ВБЗПТЛ Криворізького МУ припинено, оргтехніку, за допомогою якої виготовлялися та розповсюджувалися еротичні матеріали, а також фото- та відеозаписи, зроблені фігурантами на вказаній студії - вилучено та направлено для проведення дослідження.

За попередніми висновками експертів, вилучені фотознімки визнані порнографічними та такими, що мають сексуальну спрямованість та провокують ранній сексуальний досвід у дітей.

За даним фактом слідчим відділом Криворізького МУ порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч. 2 ст. 156 Кримінального кодексу України (розбещення неповнолітніх), максимальна санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3-х років. Наразі також вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ст. 301 КК України (виготовлення та розповсюдження продукції порнографічного характеру).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...