App Store Google Play

Царьов вимагає закрити “Криївку”, бо його туди не пустили

25.10.2010 15:00

Два дні тому "регіонал" Олег Царьов заявив, що має намір домогтися закриття ресторану "Криївка", що знаходиться у Львові.

Царьов, який зібрав з цього приводу прес-конференцію та повідправляв відповідні запити Президенту, голові ВР та Генеральному прокурору, заявив, що діяльність ресторану, де при вході "хлопець з німецьким автоматом" строго запитує "Москалі є?", спрямована на розпалення міжетнічної ненависті, що суперечить Конституції.

З'сувалися подробиці інциденту, ще стався минулого тижня на вході до ресторану. Народний депутат прийшов туди на зйомку, адже замість виконання своїх прямих обов'язків у цей час зайнятий у телевізійному проекті "Без мандату" телеканалу "Інтер". В рамках проекту він має жити в простій родині у Львові, не користуючись принадами депутатського життя.

До "Криївки", де на учасника програми вже чекала знімальна група, його елементарно не пустили. І зовсім не через те, що він росіянин чи не поділяє поглядів власників закладу щодо героїзації вояків УПА.

Насправді ж народному депутату варто було сказати лише два слова "Слава Україні!", які вимагав вартовий при вході до закладу. Хвилинні умовляння виявилися марними - народий депутат з Дніпропетровська так і не зміг вичавити з себе ці слова. Більш того, перед початком зйомки Олега Анатолійовича попередили про пароль і відгук на вході до відомого закладу, але коли камери увімкнулися, народний депутат почав "качати права" і в результаті був гнаний із місця подій.

Відеофрагмент запису програми "Без мандата" попав до мережі Інтернет і вже за першу добу став бестселером - з відео про українських посадовців він поки що програє лише відомому поєдинку Президента Януковича з вінком на могилі Невідомому солдату в Києві.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...