App Store Google Play

Партія регіонів бореться з Віталієм Купрієм незаконними скаргами

25.10.2010 15:41

Злочинна влада навіть і не сподівається отримати перемогу на майбутніх виборах до місцевих рад чесним шляхом. У цьому на власному досвіді минулого тижня пересвідчився кандидат на посаду Дніпродзержинського міського голови Віталій Купрій.

Дніпродзержинська міська територіальна виборча комісія винесла попередження кандидату на посаду міського голови Купрію в результаті розгляду скарги, яка за формою не мала б розглядатися, а за змістом взагалі не лежить в компетенції територіальної виборчої комісії!

Почалося все з того, що 18 жовтня міська партійна організація Партії регіонів подала голові ТВК скаргу (дія, взагалі не передбачена діючим законодавством, скарги подаються до ТВК, а ніяк не голові), у якій без зазначення обов'язкових атрибутів (засоби зв'язку суб'єктів звернення та оскарження, а також їх адреси електронної пошти) вказувалося на неприпустимі дії кандидата.

На думку регіоналів, Купрій на своїх бігбордах та листівках виклав неправдиву інформацію про кандидата в депутати обласної ради від ПР Олега Захорольського. Втім, чому з цим вони вирішили звернутися саме до міської ТВК, а тим пак, чому МТВК цю скаргу задовольнила - загадка, яку Віталій Купрій має намір з'ясувати у адміністративному суді.

По-перше, зазначає правозахисник, оскільки у скарзі не йдеться про порушення виборчих, або охоронюваних законом інтересів Дніпродзержинської міської організації Партії регіонів щодо участі у виборчому процесі, то зазначена організація не є належним суб'єктом звернення по суті скарги.

По-друге, особисті немайнові права не є виборчими правами, або охоронюваними законом інтересами щодо участі у виборчому процесі  та захищаються шляхом подання позовної заяви до суду і розглядаються відповідно до ЦПК. Територіальна виборча комісія не є органом, який має повноваження захищати особисті немайнові права громадян, тому розглядати скарги про образу честі й гідності або ж правдивості тої чи іншої інформації взагалі не має права.

Найбільше ж дивує Купрія, що попередження він отримав за друк у власних агітаційних листівках підтримки Олега Захорольського. Неправдивими ж відомостями представники Партії регіонів назвали формулювання "наш кандидат до обласної ради". Таким чином регіонами відокремлюють себе від решти дніпродзержинців, які висунули й підтримують фахового й шанованого у місті кандидата в якості "свого" представника у обласній раді.

Повний текст зави Віталія Купрія до правоохоронних органів та судового позову до міської територіальної комісії.
Теги: Купрій, суд, ТВК

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...